Bez COOKIEs je omezený přístup!

Jak dát kočce tabletku

Zpět Obsah Dále

Harry Potter - Filchova Kočka ve třetím patře

Harry Potter - Filchova Kočka ve třetím patře

Pevně kočku chyťte. Její hlavu si položte na loket, jako když dáváte miminku pít z láhve. Potichu říkejte: „Hodná čičinka!“ Strčte tabletku do kočičí tlamičky.

 • Sundejte kočku z lustru a vyšťárejte tabletku zpod gauče.

 • Zopakujte bod 1, ale přidržujte levou rukou přední packy a pravým loktem zadní. Zastrčte tabletku do tlamky ukazováčkem.

 • Vyšťárejte kočku zpod postele. Vyndejte z tuby novou tabletku. (Zapuďte myšlenku na pořízení nové kočky.)

 • Znovu postupujte podle bodu 1. Tentokrát jakmile máte kočku v pozici pijícího dítěte, sedněte si na kraj křesla, nakloňte se co nejvíc nad kočku, přesuňte pravou ruku nad levý loket, zvedněte kočce horní čelist a rychle vhoďte tabletku. Protože vaše hlava spočívá prakticky na kolenou, nevidíte, co přesně děláte – na tom však nezáleží.

 • Nechte kočku viset na záclonách. Nechte tabletku ve svých vlasech.

 • Jste-li žena, poplačte si. Jste-li muž, poplačte si.

 • Seberte se. »Tak kdo tady poroučí!?« Vezměte kočku a tabletku. V poloze 1 proneste pevným hlasem: „Tak kdo tady poroučí?!?“ Otevřte kočce pusu, vezměte tabletku a... zatraceně!

 • Tak takhle to nejde. Poddejte se zhroucení a po chvíli se zamyslete. Aha! Chaos způsobují drápy.

 • Připlazte se ke skříni s prádlem. Vytáhněte velkou osušku a rozprostřete ji na zem.

 • Vytáhněte kočku z kuchyňské linky a tabletu z květináče.

 • Natáhněte kočku na osušku hlavou u delšího okraje.

 • Připlácněte kočce nohy k tělu. (Odolejte pokušení rozplácnout celou kočku.)

 • Zabalte kočku do osušky. Spěchejte – čas a tabletka na nikoho nečeká.

 • Opět zaujměte polohu 1. Obtočte ruku kolem osušky s kočkou, aby dosáhla k hlavě. Stiskněte kočce čelistní klouby, jako když otvíráte okvětní plátky „zaječí hubičky“.

 • Pusťte tabletku do tlamky a zastrčte ji prstem dál. Konečně!!!

 • Vyluxujte chlupy (kočičí). Ošetřete si šrámy (vlastní).

 • Vezměte si dva aspiríny a lehněte si.

   


   

  Koupání kočky jako bojové umění:

  Kočka na PC

  Kočka na PC

  Někteří lidé říkají, že se kočky nemusejí nikdy koupat. Že se samy olížou do čista. Že mají ve slinách jakýsi speciální enzym, který na kočku působí jako nový Cillit – rozpustí špínu a odstraní ji z kožíšku. Po většinu svého života jsem tomuto folklóru věřil. Stejně jako ostatní lidé, kteří něčemu slepě věří, jsem byl ochoten ignorovat všechna fakta, která svědčila o opaku – pach kočičiny v koutech garáže a špinavé skvrny lpící na koberci u krbu. Přijde však čas, kdy se člověk musí podívat skutečnosti tváří v tvář a přiznat si: „Tahle kočka smrdí jako latrína v cikánském táboře za parného letního odpoledne.“ Nastane-li takový čas u vás doma, mám pro vás několik dobře míněných rad. Vezměte je v úvahu než chytíte kočku pod paži a zamíříte k vaně:

  1. Mějte na paměti, že ačkoli pro kočku mluví rychlost a naprostá neúcta k lidskému životu, vaší výhodou je síla. Znásobte tuto sílu vhodným výběrem bojiště.

  2. Nepokoušejte se ji koupat na otevřeném prostranství, kde vás snadno donutí, abyste ji pronásledoval. To je předem prohraná bitva. Zvolte si naopak velmi malou koupelnu. Měří-li vaše koupelna více než půl metru čtverečního, je nejlepší vlézt do vany i s kočkou a zavřít posouvací přepážku, jako byste se chtěl sprchovat. (Obyčejná igelitová plenta nestačí. Průměrná kočka nadělá i ze tří vrstev pogumovaného plátna cáry rychleji, než politik změní svou stranickou příslušnost.)

  3. Vězte, že kočka má drápy a nebude váhat odstranit vám z těla všechnu kůži. Vaší výhodou zde je chytrost, díky které víte, jak se obléci tak, abyste byl maximálně chráněn. Doporučuji kombinézu z plachtoviny zastrčenou do montérských holínek nad kolena, rukavice z ocelového pletiva, vojenskou helmu, hokejovou masku a neprůstřelnou vestu s dlouhými rukávy. Majitelé středověké výzbroje, nejlépe brnění a drátěných košil, mají nepopiratelnou výhodu. (Proto se doporučuje, jste-li majitelem kočky, přibrat jako hobby historický šerm.)

  4. Připravte si všechno předem. Až vám kočka začne prokutávat díru do neprůstřelné vesty, nebudete mít čas zaskočit si pro osušku. Napusťte předem vodu. Ujistěte se, že láhev s kočičím šamponem se nalézá za přepážkou uvnitř prostoru vany. Vyzkoušejte si, že dosáhnete na osušku, i když ležíte na zádech ve vaně.

  5. Využijte moment překvapení. Pochovejte nenuceně kočku, jako byste ji chtěl odnést k misce s večeří. (Vašeho podivného vzezření si kočka obvykle nevšimne, zpravidla se o módu vůbec nezajímá. Pokud by to přece jenom zaregistrovala, klidně ji vysvětlete, že jste se nechal najmout na laické testování výrobků firmy Adidas, případně že jste na odchodu do bitvy.)

  6. Jakmile jste jednou v koupelně, je pro přežití klíčovou otázkou rychlost. Jediným pohybem zabouchněte koupelnové dveře, vnikněte do vany, zavřete přepážku, ponořte kočku do vany a postříkejte ji sprejem. Tím začalo nejdivočejších 45 sekund ve vašem životě. Poznámka: Kočka nemá držadlo.

  7. Přistupuje skutečnost, že kočičí kožich je teď plný pěny, což problém zásadně zkomplikovalo. Nepředpokládejte, že kočku udržíte na jeden zátah déle než dvě nebo tři vteřiny. Když se vám to na chvilku podaří, nezapomeňte použít další dávku šamponu a splašeně ji drhnout. Po chvilce se vám vyškubne a spadne zpátky do vody, čímž se opláchne. (Národní rekord v koupání kočky jsou tři dávky pěny, neočekávejte proto příliš mnoho.)

  8. Potom je nutno kočku usušit. Začátečníci v koupání koček vždy předpokládají, že tato fáze bude nejobtížnější, protože na tomto místě jsou lidé již unaveni a kočky dospěly k pevnému odhodlání nedat se. Ve skutečnosti je proti tomu, co jste již absolvovali, osušení jednoduché. V tomto stadiu totiž kočka pevně visí na vaší pravé noze. Vytáhnete prostě špunt z vany, sáhnete po ručníku a čekáte. (Výjimečně se ovšem kočka může vyšplhat na vaši helmu. V takovém případě je nejlepší setřást ji a přesvědčit ji, aby zase zaťala drápky v oblasti vaší nohy.) Až voda z vany odteče, sáhnete prostě s osuškou dolů a kočku vysušíte. Po několika dnech se kočka uklidní natolik, že ji budete moci z nohy sundat.

  9. Asi tři týdny s vámi potom nebude mluvit a většinu času stráví otočena k vám zády. Může se u ní vyvinout i psychóza a její pohled bude připomínat pohled sádrové sošky. Budete asi předpokládat, že se na vás zlobí. Obvykle tomu tak není. Zpravidla jenom přemýšlí, jak příště prolomit vaši obranu a přivodit vám smrtelné zranění, až se rozhodnete ji zase vykoupat. Přinejmenším však teď smrdí podstatně méně.

    


   

  Automatická myčka kočky

  Kočka - potápěč

  Kočka - potápěč

  Otevřete víko WC a nalijte dovnitř asi půl šálku speciálního šamponu pro zvířata.

 • Vezměte kočku do náručí a hlaďte ji, zatímco se opatrně pohybujete směrem k WC.

 • V příhodném okamžiku vhoďte kočku do záchodové mísy a okamžitě přiklopte víko. Víko je nutné držet silou, nejlépe když se na ně postavíte.

 • Kočka nyní zahájí automatický čistící program, přičemž bude produkovat velké množství pěny.

 • Vyčkejte zastavení kočky a použijte několikrát splachovadlo, abyste dokonale spláchli uvolněné nečistoty. O kočku se obávat nemusíte, je nespláchnutelná.

 • Zůstaňte stát na víku WC a poproste někoho, aby otevřel domovní dveře. Ujistěte se, aby se mezi WC a domovními dveřmi nenacházela žádná osoba, jinak hrozí nebezpečí úrazu!

 • S dostatečným odstupem a co možná nejrychleji odklopte víko WC.

 • Kožich kočky bude proudem vzduchu na základě její značné rychlosti vyfénován do sucha.

 • Záchod i kočka jsou tímto opět zářivě čisté.

  Dá se tedy tvrdit, že s fištrónem to jde i jinak a poměrně snadno.

   


  Zpět Obsah Dále

  Errata:


  Poslední zdvořilý příspěvek ve Fóru (klikněte si) je od jirkacbx: 1/5 v 21:05 na téma: Tablet : Nevim jak koho,ale TAHLE situace,kdy musí SW řešit nevhodný kraviny kolem hostingu a podobně,má jistě nervy v zadelia nenapíše ani řádku k Zoromoru či jinýmu čtení,tak to mně FAKT nebaví.Poskytovatel prostoru má poskytovat prostor,aby mohl spisovatel psát a zveřejnovat svoje dílo.A poskytovatel "nemá" si hrát se slovíčky,podbízet se politickým kravinám a zhovadilostem, jen proto,aby byl "politicky korektní".   =*=   02.05 Q-1904072 : Průser je, pokud je poskytovatel prostoru předposranej přizdisráč, kterej "preventivně" aplikuje AUTOCENZURU a tím jen potvrzuje myšlenku, že nejhorší votroci jsou takový, kterým jejich pán může klidně dát do ruky zbraně a voni půjdou za něj bojovat, namísto toho, aby se pokusili osvobodit - protože takový půjdou klidně zvotročovat další, jen aby se zavděčili svýmu pánovi ... Mmchodem, když už jsme u toho, tak anglofonní označení otroka SLAVE a otroctví SLAVERY pochází z doby, kdy v dnešním Španělsku žijící MUSLIMOVÉ = BERBEŘI prodávali jako otroky SLOVANY, který si tehdá říkali SLÁVOVÉ. To jen na okraj, kdyby měl někdo námitky ve smyslu, že my Češi jsme nikdy votroky neměli - ne, NÁS JAKO VOTROKY PRODÁVALI. Doslova BÍLÝ VOTROKY - ti byli vždycky nejcennější... ;

  Domů

  "Antologie amatérských autorů" (komentáře)

  Téma= Hlasoval 1, celkem 5 hvězd, průměr=5.00.

  Nahoru!
  Knihy, úvahy

    

  Nepřihlášení (roboti) nemohou přispívat!

  1. Jméno: SW

   

  Info: Václav Semerád, Vesničan

  Téma: Admin

  08.05.2021 v 14:33 id: 1336511

  Nová adresa webu:

  "giweruz.cz"

  http://www.giweruz.cz

  Nový e-mail:

  "sw@giweruz.cz"

  mailto:sw@giweruz.cz


  Poznamenejte si ze zdejšího nastavení "nick" a "heslo" (kdo ho nezná, jděte do "Nastavení" a opište si je tam). Když se na novém webu přihlásíte a nastavíte si stejný nick + heslo (nebo e-mail), převezmete své zdejší nastavení (ovšem pouze do konce dubna, novější změny už se nepřenesou) a nebudete muset začínat od nuly. Pozor, převzít se dá jen jednou, přitom se starý profil vymaže! Jinak přeji všem, aby mi to chodilo co nejdřív (všechno musím zkonvertovat znovu, nový server jede pouze v kódování UTF-8 a staré kódování Win-1250 hlásí jako chybu...)

  Zachovejte mi tedy svou přízeň.


  2. Jméno: jirkacbx

   

  Info: cestář z°vesnice

  Téma: Tablet

  Kniha

  01.05.2021 v 21:05 id: 1336508

  Nevim jak koho,ale TAHLE situace,kdy musí SW řešit nevhodný kraviny kolem hostingu a podobně,má jistě nervy v zadeli

  a nenapíše ani řádku k Zoromoru či jinýmu čtení,tak to mně FAKT nebaví.

  Poskytovatel prostoru má poskytovat prostor,aby mohl spisovatel psát a zveřejnovat svoje dílo.

  A poskytovatel "nemá" si hrát se slovíčky,podbízet se politickým kravinám a zhovadilostem, jen proto,aby byl "politicky korektní".


  Q-1904072: Průser je, pokud je poskytovatel prostoru předposranej přizdisráč, kterej "preventivně" aplikuje AUTOCENZURU a tím jen potvrzuje myšlenku, že nejhorší votroci jsou takový, kterým jejich pán může klidně dát do ruky zbraně a voni půjdou za něj bojovat, namísto toho, aby se pokusili osvobodit - protože takový půjdou klidně zvotročovat další, jen aby se zavděčili svýmu pánovi ...

  Mmchodem, když už jsme u toho, tak anglofonní označení otroka SLAVE a otroctví SLAVERY pochází z doby, kdy v dnešním Španělsku žijící MUSLIMOVÉ = BERBEŘI prodávali jako otroky SLOVANY, který si tehdá říkali SLÁVOVÉ. To jen na okraj, kdyby měl někdo námitky ve smyslu, že my Češi jsme nikdy votroky neměli - ne, NÁS JAKO VOTROKY PRODÁVALI. Doslova BÍLÝ VOTROKY - ti byli vždycky nejcennější... (02.05.2021 00:11)


  3. Jméno: jaxx

   

   

  Téma: Tablet

  Kniha

  01.05.2021 v 16:31 id: 1336507

  Dobrou věc rád podpořím. Drž se, Vašku!


  4. Jméno: jiho

   

   

  Téma: Admin

  01.05.2021 v 12:05 id: 1336506

  Taky rád přispěji.Jinak https://www.sosp.cz/ je zajímavý odkaz. "Lži a jen zase další lži" je dnes obvyklá taktika pro cenzuru a likvidaci nepohodlných názorů.


  5. Jméno: Q-21013110

   

   

  Téma: Tablet

  Kniha

  30.04.2021 v 19:17 id: 1336505

  Take rád podpořím a přispěju. Držte se!


  6. Jméno: Q-20031104

   

   

  Téma: Tablet

  Kniha

  30.04.2021 v 18:59 id: 1336504

  Taky rad prispeju. Hezky den a drzte se.


  7. Jméno: VaTek

   

   

  Téma: Přílepky

  30.04.2021 v 16:31 id: 1336503

  Lži a jen zase další lži.

  Jak jinak bys ale pokračoval?

   

  Tímhle přístupem zde na stránkách zbudou jen zálohy našich tří mailů a tvých překroucených reakcí.

  Tak si na to svoje lhaní začni dávat raději větší pozor a drž se černého na bílém.

   

  Vysnil sis tady zavření stránek a tak dostal jsi ho.

  Chceš si na sebe vysnít něco dalšího? Může být.


  jirkacbx: VaTek : Taky by jste mohl přidat svoji verzi,která politika od SW vedla k výpovědi .Planý kecy a plky nemaj cenu.

  Nikdo ze čtenářů neví,co stojí za Vaším rozchodem,aspon z mýho pohledu,jelikož tu SW nijak nic moc ohledně webu a stránek ,nepublikoval.

  Buďto řekněte vše,co má být řečeno, co vedlo k rozchodu nebo buďte zticha,veřejně to nereflektujte a vyřešte si to s SW sám a v klidu. (30.04.2021 21:47)


  8. Jméno: Q-20112022

   

   

  Téma: Přílepky

  30.04.2021 v 08:13 id: 1336502

  Nad mozkem poslušnost a nad rozumem víra...


  Q-1904072: A v gaťách i v gebeni nasráno ... (01.05.2021 07:21)


  9. Jméno: SW

   

  Info: Václav Semerád, Vesničan

  Téma: Admin

  29.04.2021 v 22:48 id: 1336500

  Končíme s Fórem

  Pro autory: Nic nového nerozjíždět! Bude to tu fungovat jen dokud to někdo nesmaže...

   

  Nové adresy pro přátele:

  Web: http://www.giweruz.cz

  (zatím nefunguje, mám tam jisté problémy s nekompatibilitou od jiné verze PHP po jinou verzi MySQL)

  Mail: sw@giweruz.cz

   

  (už funguje, takže maily radši tam...)

  V.Semerád: (30.04.2021 11:40)  Komentáře

  Začátek


  21.04.2020 17:40