Bez COOKIEs je omezený přístup!

Zemanova pohádka o Jezinkách a realita

2018 Radim Valenčík

Zpět Obsah Dále

Jezinky přemlouvají Smolíčka (Wiklipedie)

Jezinky přemlouvají Smolíčka (Wiklipedie)

Zeman zase připomněl v souvislosti s imigranty pohádku o Jezinkách-Bezinkách (na TV Barrandov, kam Drahoš nedorazil a umožnil tak Zemanovi snadnou exhibici). Úplně ale překroutil, co se ve skutečnosti stalo. Bylo to takto:

Jezídky tmavé pleti (přezdívané Jezinky-Bezinky) sloužily Islámskému státu jako sexuální otrokyně.

(http://www.info.cz/svet/islamiste-si-ji-prodavali-jako-sexualni-otrokyni-ted-je-z-mlade-jezidky-obavana-mstitelka-obeti-13242.html)

Kdo jsou vlastně Jezídky? Jedná se o etnicko-náboženskou komunitu, jejímiž příslušníky jsou především Kurdové ze severního Iráku, často považováni za tajnou islámskou sektu, ale ve skutečnosti se zde mísí řada prvků hinduismu, mazdaismu (zoroastrismus), manicheismu, šamanismu, judaismu, křesťanství (nestorianismu – např. lámání chleba, křest) a již zmíněného islámu, viz: https://cs.wikipedia.org/wiki/Jezídové

Imigrovali do České republiky, kde se bohužel či naštěstí setkali s xenofobními a fašizoidními náladami českého etnika.

Proto uprchli z velkých měst a dostali se i k samotě u lesa, kde žil Jelínek zvaný vzhledem k robustní postavě Jelen (potomek rodiny vlastnící slavnou palírnu a vzdáleně příbuzný poslušnému politickému komentátoru vyznačujícímu se tím, že je bez náznaku vtipu a vlastní myšlenky), stěžující si na to, že již potřetí vyhrál krajský přebor zvaný „zlaté parohy“ (tj. v počtu nevěr ze strany jeho manželky, se kterou nežil ve společné domácnosti „mé zlaté parohy“, jak si neustále stěžuje... atd.).

Svého předpubertálního synka (patrně ne vlastního, navíc vzešlého z genů jeho notoricky nevěrné manželky) nechával často doma, když odcházel zapíjet žal do hospody U Jelínků vzdálené 4, 865 km (necelá hodinka chůze tam, o něco déle, podle stavu, zpět).

Když Jezídky, tedy Jezinky-Bezinky zaťukaly na jeho dveře, teenager je v předtuše dobré zábavy vpustil dovnitř. Plaše se dožadoval toho, aby mohl jen »své dva prstíčky...«. Snad by mu to i vyšlo. Jezídky byly už od Islámského státu zvyklé na ledacos. V tu chvíli se však vrátil rozkurážený otec povzbuzený alkoholem, nezbedného syna zahnal do postele a převzal jeho aktivity s mnohem větší důrazností.

Výsledkem bylo několik potomků s každou ze čtyř povolených i se dvěma islámem nepovolenými Jezídkami. Rodina se rozrostla. Smolíček se naučil perfektně anglicky a kurdsky. Jezinky a jejich potomci i česky. Všichni žili šťastně. Po smrti svého otce (který přecenil své síly a přežil příchod Jezídek jen o dvacet let) převzal Smolíček dědictví v podobě macech a posléze i jejích dcer. Rod se ještě rozmnožil, k mixu všech možných zdrojů jezídského náboženství se přidalo deset dalších, z toho jen šest křesťanských, což vyústilo v pochopení filozofie Al-Farábího, viz: https://cs.wikipedia.org/wiki/Al-Fárábí

Pokračovalo to příklonem rodiny k osvícenectví, později racionalismu, kritické filozofii Kanta, Hegelovi a dál už vám tu pohádku raději nebudu vyprávět, mohli byste mít neklidné spaní.

Tak raději věřte Zemanově xenofobní verzi o tom, kam se čí prstíčky strkaly...

 


Zpět Obsah Dále

Errata:


Poslední zdvořilý příspěvek ve Fóru (klikněte si) je od jirkacbx: 1/5 v 21:05 na téma: Tablet : Nevim jak koho,ale TAHLE situace,kdy musí SW řešit nevhodný kraviny kolem hostingu a podobně,má jistě nervy v zadelia nenapíše ani řádku k Zoromoru či jinýmu čtení,tak to mně FAKT nebaví.Poskytovatel prostoru má poskytovat prostor,aby mohl spisovatel psát a zveřejnovat svoje dílo.A poskytovatel "nemá" si hrát se slovíčky,podbízet se politickým kravinám a zhovadilostem, jen proto,aby byl "politicky korektní".   =*=   02.05 Q-1904072 : Průser je, pokud je poskytovatel prostoru předposranej přizdisráč, kterej "preventivně" aplikuje AUTOCENZURU a tím jen potvrzuje myšlenku, že nejhorší votroci jsou takový, kterým jejich pán může klidně dát do ruky zbraně a voni půjdou za něj bojovat, namísto toho, aby se pokusili osvobodit - protože takový půjdou klidně zvotročovat další, jen aby se zavděčili svýmu pánovi ... Mmchodem, když už jsme u toho, tak anglofonní označení otroka SLAVE a otroctví SLAVERY pochází z doby, kdy v dnešním Španělsku žijící MUSLIMOVÉ = BERBEŘI prodávali jako otroky SLOVANY, který si tehdá říkali SLÁVOVÉ. To jen na okraj, kdyby měl někdo námitky ve smyslu, že my Češi jsme nikdy votroky neměli - ne, NÁS JAKO VOTROKY PRODÁVALI. Doslova BÍLÝ VOTROKY - ti byli vždycky nejcennější... ;

Domů

"Antologie amatérských autorů" (komentáře)

Téma=

Nahoru!
Knihy, úvahy

  

Nepřihlášení (roboti) nemohou přispívat!

1. Jméno: jirkacbx

 

Info: cestář z°vesnice

Téma: Tablet

Kniha

01.05.2021 v 21:05 id: 1336508

Nevim jak koho,ale TAHLE situace,kdy musí SW řešit nevhodný kraviny kolem hostingu a podobně,má jistě nervy v zadeli

a nenapíše ani řádku k Zoromoru či jinýmu čtení,tak to mně FAKT nebaví.

Poskytovatel prostoru má poskytovat prostor,aby mohl spisovatel psát a zveřejnovat svoje dílo.

A poskytovatel "nemá" si hrát se slovíčky,podbízet se politickým kravinám a zhovadilostem, jen proto,aby byl "politicky korektní".


Q-1904072: Průser je, pokud je poskytovatel prostoru předposranej přizdisráč, kterej "preventivně" aplikuje AUTOCENZURU a tím jen potvrzuje myšlenku, že nejhorší votroci jsou takový, kterým jejich pán může klidně dát do ruky zbraně a voni půjdou za něj bojovat, namísto toho, aby se pokusili osvobodit - protože takový půjdou klidně zvotročovat další, jen aby se zavděčili svýmu pánovi ...

Mmchodem, když už jsme u toho, tak anglofonní označení otroka SLAVE a otroctví SLAVERY pochází z doby, kdy v dnešním Španělsku žijící MUSLIMOVÉ = BERBEŘI prodávali jako otroky SLOVANY, který si tehdá říkali SLÁVOVÉ. To jen na okraj, kdyby měl někdo námitky ve smyslu, že my Češi jsme nikdy votroky neměli - ne, NÁS JAKO VOTROKY PRODÁVALI. Doslova BÍLÝ VOTROKY - ti byli vždycky nejcennější... (02.05.2021 00:11)


2. Jméno: jaxx

 

 

Téma: Tablet

Kniha

01.05.2021 v 16:31 id: 1336507

Dobrou věc rád podpořím. Drž se, Vašku!


3. Jméno: jiho

 

 

Téma: Admin

01.05.2021 v 12:05 id: 1336506

Taky rád přispěji.Jinak https://www.sosp.cz/ je zajímavý odkaz. "Lži a jen zase další lži" je dnes obvyklá taktika pro cenzuru a likvidaci nepohodlných názorů.


4. Jméno: Q-21013110

 

 

Téma: Tablet

Kniha

30.04.2021 v 19:17 id: 1336505

Take rád podpořím a přispěju. Držte se!


5. Jméno: Q-20031104

 

 

Téma: Tablet

Kniha

30.04.2021 v 18:59 id: 1336504

Taky rad prispeju. Hezky den a drzte se.


6. Jméno: VaTek

 

 

Téma: Přílepky

30.04.2021 v 16:31 id: 1336503

Lži a jen zase další lži.

Jak jinak bys ale pokračoval?

 

Tímhle přístupem zde na stránkách zbudou jen zálohy našich tří mailů a tvých překroucených reakcí.

Tak si na to svoje lhaní začni dávat raději větší pozor a drž se černého na bílém.

 

Vysnil sis tady zavření stránek a tak dostal jsi ho.

Chceš si na sebe vysnít něco dalšího? Může být.


jirkacbx: VaTek : Taky by jste mohl přidat svoji verzi,která politika od SW vedla k výpovědi .Planý kecy a plky nemaj cenu.

Nikdo ze čtenářů neví,co stojí za Vaším rozchodem,aspon z mýho pohledu,jelikož tu SW nijak nic moc ohledně webu a stránek ,nepublikoval.

Buďto řekněte vše,co má být řečeno, co vedlo k rozchodu nebo buďte zticha,veřejně to nereflektujte a vyřešte si to s SW sám a v klidu. (30.04.2021 21:47)


7. Jméno: Q-20112022

 

 

Téma: Přílepky

30.04.2021 v 08:13 id: 1336502

Nad mozkem poslušnost a nad rozumem víra...


Q-1904072: A v gaťách i v gebeni nasráno ... (01.05.2021 07:21)


8. Jméno: SW

 

Info: Václav Semerád, Vesničan

Téma: Admin

29.04.2021 v 22:48 id: 1336500

Končíme s Fórem

Pro autory: Nic nového nerozjíždět! Bude to tu fungovat jen dokud to někdo nesmaže...

 

Nové adresy pro přátele:

Web: http://www.giweruz.cz

(zatím nefunguje, mám tam jisté problémy s nekompatibilitou od jiné verze PHP po jinou verzi MySQL)

Mail: sw@giweruz.cz

 

(už funguje, takže maily radši tam...)

Bude to asi chvilku trvat, než se to tam rozjede. Musím přepsat volání databází, přenést soubory a sladit to. Jedu na tom... V.Semerád: (30.04.2021 11:40)


9. Jméno: VaTek

 

 

Téma: Tablet

Kniha

29.04.2021 v 21:04 id: 1336499

A nepokračuj ve lžích, jako by se nechumelilo. Výpověď z domény jsi dostal přesně až dnes.

Přijde mi zbytečné Tě na Tvé lhaní upozorňovat, ale když si nevidíš ani do vlastního mailu, nejde to jinak.

 

Tvůj dnes daný termín 9.5. hovoří však už zcela jasně.

Ze stránek přesuň politiku kamkoliv jinam, ideálně na stránky k tomu určené.

Říkej si tomu jak chceš, já to nazývám poslední záchranou nejstaršího člena rodiny Semerádů.


jirkacbx: Proč jste tak zapšklej a otravnej ?

Na stránkách gurroa.cz neni nic z politiky,co by někoho mělo otravovat či ponižovat.

Jen většina pravdy,co si ostatní myslí a jen p.Semerád to dává veřejně najevo. (29.04.2021 22:05)


SW: ..."a nepokračuj ve lžích"... kde jsem tady lhal? Akorát mi bylo trapné říkat CELOU pravdu, že mě vyhazuje vlastní syn!

Tak jsem jen tvrdil, že "mám výpověď"... i když jsem tím někoho tady uvedl v omyl, že se výpověď týká celé domény "gurroa.cz"...

Že to nebyla výpověď? Ale jen ultimatum, abych srazil kufry, smazal všechno, co jen trochu připomíná "magory z SPD" a "s písní na rtech" volil s tebou Piráty...?

Udělat něco takového, musel bych při každém holení plivnout na zrcadlo! Bylo mi jasné, že to ultimátum je totéž co vyhazov!

Nebuď, prosím tě, jako K.Ulhánek, který si snad taky tak naivně myslel, že Rusové couvnou, vrátí do Moskvy naše diplomaty... (udělat reciprocitu, vyhodili by nás úplně, zjevně mají víc rozumu, raději vyklidí budovu... a vrátí nám to jinde...) holt se s mámou tím Sputnikem nenaočkujeme...

No - ale když ses k tomu takhle sám veřejně přihlásil... jako islámisté... zatloukat to nebudu... (30.04.2021 02:21)


VlastimilČech: Je toto ukázka pirátského pojetí svobody slova? "pane, nemám stejný názor jako Vy, ale učiním vše, abyste ho mohl hlásat"... nějak tak jsme se učili ve škole... ovšem piráti to vidí jinak. A co třeba: "cti otce svého a matku svou..." ? Myslí si pan Semerád j.r., že kdyby piráti vyhráli volby, pak nastane něco jako "Noc dlouhých nožů"? A s politickými oponenty páni piráti zatočí a podle pirátského práva potrestají? Či snad pan Semerád junior se obává, aby piráty chystaný a naplánovaný pogrom nezachytil i tatínka? Samozřejmě do rodinného nesouladu nám nepřísluší ho hodnotit, natož zasahovat, ovšem odvažuji se poznamenat, že se nejedná úplně a výhradně o nelad rodinný, ale i o spor politický. Pan junior snad nejedná jako nehodný syn, ale jako PIRÁT. -neprojevuje se negativní zmínkou o SPD rasová nenávist k mesticovi Okamurovi?- je programem pirátů umlčet nedostatečně souhlasící občany či polit. protivníky? - je úmyslem juniora prokázat věrnost pirátské věrchušce tím, že začne vlastního taťku omezovat tak, jak plánují piráti omezovat všechny seniory?

Mnoho s tím, my senioři, nenaděláme, ale tento smutný případ může dokreslit obraz piráta. Snad býval junior hezkým, veselým a milým chlapečkem, rozpustilým ogarem a milujícím synkem... no a pak se stal pirátem. Smutné... (30.04.2021 08:10)


Q-1904072: Mám takovej neodbytnej pocit, že to, co páše aktuálně Semerád junior nejen nahlas páchne neúctou k rodiči, ale taky to pořádně smrdí protiústavním konáním ve smyslu potlačování svobody projevu na veřejně přístupným médiu. Nechci nikoho ponoukat k žalobě, ale na vydědění v závěti z důvodu nemorálního chování potenciálního dědice a způsobení újmy potenciálnímu zůstaviteli by to podle mýho právního minima běžnýho ofčana tohohle Kocourkova stačit mělo ... i na pořádnou vostudu pro mladýho, když už je to takovej spratek nevychovanej. (30.04.2021 22:10)Komentáře

Začátek


21.04.2020 17:40