Bez COOKIEs je omezený přístup!

Čamrdáři

aneb Nový Svět

 

Historické

Miloš Konáš

© 2006 Miloš Konáš

Nakladatelství: RomanyZdarmaCz


Obsah

I. Batoh s lasturami(27k)

II. Přivandrovalec(47k)

III. Překvapení mistra Kratkého(78k)

IV. Uzdravený nápadník(66k)

V. Příliš žhavá svatební noc(66k)

VI. Pomsta(91k)

VII. Pouzdro osazené perletí(58k)

VIII. Co skrýval pokoj ve Vídni(75k)

IX. Parohy(35k)

X. Návštěva z Ameriky(69k)

XI. Krok do neznáma(52k)

Opravdový Josef Žampach(12k)

Čamrdářské názvosloví(13k)

Poděkování(7k)(9k)

Seznam knih Komentáře

28.04.2020 22:46 Errata!

Na hlavní stránku


Kočka Šklíba se na Alenku v říši divů nejprve
šklebila, pak se začala dělat neviditelnou,
až z ní zbyl jen škleb... až i ten zmizel...

Označení střídání obsahu

Identifikace:


Titul: Čamrdáři

Podtitul: aneb Nový Svět

Autor: Miloš Konáš


© 2006 Miloš Konáš

Nakladatel: RomanyZdarmaCz

Žánr: Historické

Téma: Čamrdáři

Připomínky


Kliknutím na obrázek autobusu (v levém horním rohu - pod myší se mění) přeskočíte na konec textu (u obsahu tam je slovník, anketa a diskuse). Podobný obrázek vpravo skočí ještě dál na diskusi. Kde tyto položky nejsou, oba obrázky skáčí na konec souboru.

SDÍLENÁ LITERATURA

www.romanyzdarma a www.sw.gurroa.cz

Tento pokus o sdílenou literaturu rozesílejte, prosím, dál. Pokud usoudíte, že napsaný text byl pro vás natolik zajímavý a čtivý, že byste byli ochotni ho finančně ohodnotit, pošlete autorovi na číslo konta *** 166573554/0300 *** dobrovolný příspěvek (do dvaceti korun). Jde o nový směr šíření literatury bez mezičlánků a dalších nákladů, který by se časem mohl stát přijatelný autorům i čtenářům.

Díky.

Errata:

28.04.2020 22:46


Poslední zdvořilý příspěvek ve Fóru (klikněte si) je od jirkacbx: 1/5 v 21:05 na téma: Tablet : Nevim jak koho,ale TAHLE situace,kdy musí SW řešit nevhodný kraviny kolem hostingu a podobně,má jistě nervy v zadelia nenapíše ani řádku k Zoromoru či jinýmu čtení,tak to mně FAKT nebaví.Poskytovatel prostoru má poskytovat prostor,aby mohl spisovatel psát a zveřejnovat svoje dílo.A poskytovatel "nemá" si hrát se slovíčky,podbízet se politickým kravinám a zhovadilostem, jen proto,aby byl "politicky korektní".   =*=   02.05 Q-1904072 : Průser je, pokud je poskytovatel prostoru předposranej přizdisráč, kterej "preventivně" aplikuje AUTOCENZURU a tím jen potvrzuje myšlenku, že nejhorší votroci jsou takový, kterým jejich pán může klidně dát do ruky zbraně a voni půjdou za něj bojovat, namísto toho, aby se pokusili osvobodit - protože takový půjdou klidně zvotročovat další, jen aby se zavděčili svýmu pánovi ... Mmchodem, když už jsme u toho, tak anglofonní označení otroka SLAVE a otroctví SLAVERY pochází z doby, kdy v dnešním Španělsku žijící MUSLIMOVÉ = BERBEŘI prodávali jako otroky SLOVANY, který si tehdá říkali SLÁVOVÉ. To jen na okraj, kdyby měl někdo námitky ve smyslu, že my Češi jsme nikdy votroky neměli - ne, NÁS JAKO VOTROKY PRODÁVALI. Doslova BÍLÝ VOTROKY - ti byli vždycky nejcennější... ;

Domů

"Čamrdáři aneb Nový Svět" (komentáře)

Téma=Čamrdáři

Nahoru!
Knihy, úvahy

  

Nepřihlášení (roboti) nemohou přispívat!


Komentáře

Žádný komentář tu není.

Začátek