Bez COOKIEs je omezený přístup!

D r b y 

(neověřitelné)

(Drby)

 

Literatura faktu

Kolektiv

© Kolektiv

Nakladatelství: Autobus


Lékaři se vracejí!

Obsah Dále

Naši lékaři a sestry se vracejí...

(svědectví zdravotní sestry pracující v německé nemocnici)

Máme jásat?

Nastává velký obrat! Naši lékaři a sestry uvažují o návratu z Německa zpátky do České Republiky, jelikož nezvládají situaci v nemocnicích v Německu, kde má většina utečenců AIDS, syfilis, žloutenku typu C a otevřenou tuberkulózu.

 

Včera jsme měli v nemocnici poradu. Situace jak u nás, tak i v dalších nemocnicích v Mnichově je neudržitelná. Pohotovost na klinikách nezvládá a vše začínají posílat rovnou do nemocnic. Řada muslimů odmítá k ošetření ženský personál a MY ženy zas říkáme, že mezi ty zvířata z Afriky nepůjdeme.

Vztahy mezi personálem a imigranty jsou horší a horší. Od minulého víkendu musí s imigranty chodit do nemocnice policajti se psy. Mají AIDS, syfilis, otevřenou TBC a spousty exotických nemocí, co v Evropě ani neznáme a neumíme je proto léčit. Když dostanou recept, v lékárně zjistí, že musí vše zaplatit hotově. Dochází tam k neuvěřitelným výstupům, zvláště když se jedná o léky pro děti. Děti nechávají personálu v lékárnách se slovy: „Tak si je zde vylečte sami.“

Takže policie už nehlídá jenom kliniky a nemocnice, ale už i velké lékárny. Na poradě jsme otevřeně říkali, kde jsou ti, co je vítali do TV kamer s transparenty na nádraží? Ano, hranice se zatím zavřely, ale milion už tu je a rozhodně se jich nezbavíme. Doteď byla v celém Německu nezaměstnanost 2,2 mil., teď bude nejméně 3,5 mil. Většina těchto lidí je naprosto nezaměstnatelná. Těch lidí se vzděláním je úplné minimum, navíc ani jejich ženy nepracují. Odhaduji, že každá desátá je těhotná, stovky tisíc přinesly s sebou kojence a malé děti do 6 let, naprosto zbídačelé a zanedbané. Pokud to bude pokračovat a Německo znovu otevře hranice, tak jedu domů. Za takové situace mě zde nikdo neudrží ani za plat 20x větší, než u nás. Já jsem jela do Německa, ne do Afriky ani na Blízký východ. Sám profesor našeho oddělení nám říkal, že je mu smutno, když vidí uklízečku, co tu za 800 Euro uklízí už léta každý den a pak potkává na chodbách mladé kluky, co jen čekají s nataženou rukou, vše chtějí zdarma a když to nedostanou, začnou dělat bordel.

Tohle opravdu nemám zapotřebí!

Ale zase se bojím, když se vrátím, aby to nebylo za nějaký čas úplně stejné u nás. Oni totiž když to nezvládají Němci se svou povahou, u nás by to byl totální chaos. Nikdo, kdo s nimi nepřišel do styku, neví, co jsou zejména uprchlíci Afriky za zvířata a jak si muslimové vyskakují na zdejší personál ohledně náboženství.

Zdejší personál zatím nemá nemoci, které si sem přivezli, ale při takovém množství stovek pacientů každý den je to jen otázka času. V nemocnici v Porýní napadli imigranti personál nožem, když tam předali 8 měsíců staré dítě na pokraji smrti, které tahali přes půl Evropy 3 měsíce. Dítě za dva dny zemřelo, přestože mu byla poskytnuta špičková péče na jedné z nejlepších dětských klinik v Německu. Napadený lékař musel být operován a dvě sestry leží na jednotce intenzivní péče. Nikdo z viníků nebyl potrestán. Ve zdejším tisku se o tom nesmí psát, takže to víme prostřednictvím emailové pošty. Co by se asi stalo Němci, kdyby pobodal doktora a sestry nožem? Nebo kdyby chrstnul sestře do obličeje svou syfilitickou moč a ohrozil jí nakažením? Minimálně by šel okamžitě do vězení a později k soudu. U těchto lidí se nic neděje! A tak se ptám: Kde jsou ti vítači a přijímači na nádražích? Pěkně doma si užívají peníze »vydělané« z neziskovek a těší se na další vlaky a svůj další příjem za akce »vítání na nádražích«? Všechny tyto vítače bych nahnala nejprve k nám do nemocnice na akutní příjem jako lapiduchy a potom do jedné budovy k imigrantům, ať se tam o ně starají. Bez ozbrojené policie, bez policejních psů, které jsou dnes v každé nemocnici zde v Bavorsku a bez zdravotního personálu.

Doufám, že se ta pakáž nedostane i k nám!!!!

 

 

Poznámka SW: Chtěli jste za lepším a teď byste se rádi vraceli? Ano, máme málo lékařů i sester, ale takové, co nad námi Čechy ofrňují nosy, přece nepotřebujeme! Pěkně si to tam teď vylízejte do dna, když vám byli předtím Češi ukradení!

 


Obsah Dále

Errata:


Poslední zdvořilý příspěvek ve Fóru (klikněte si) je od honbri: 5/8 v 20:04 na téma: Schizofrenik : Omlouvám se, že se opět vracím k naší staré diskuzi, ale já jsem stále přesvědčený, že smrt průstřelem hlavy by neměla být tak bolestivá, aby "tisícihlavci" ztráceli vědomí. Podle docela čerstvých informací o výzkumu mozku by jakýkoli zásah v mozkové hmotě neměl být vůbec cítit, natož bolet či omračovat. Kromě toho jste v nedávno vytvořené kapitole ZÁVODÍ ústy Standy použil stejné informace...Nebylo by na místě SCHIZOFRENIKA v tomto duchu upravit? V každém případě to je však velmi dobrý román a patří k mým oblíbeným...   =*=   05.08 SW : Uvědomuji si to, ale mozek tisícihlavců je doplněn telepatickým spojovacím prvkem, který musí být jistým způsobem synchronizovaný. Má to i nevýhody, např. existuje "strop" (také velmi bolestivé!). Připojení dalšího prvku se děje jen postupně, to se ještě sesynchronizuje, odpojení pomocí jedu je také povlovné, ale když se to roztrhne naráz, může se to rozkmitat. A to by se mohlo projevit jako bolest, případně až ztrátou vědomí, než se to zase ustabilizuje.(A mezi námi, bez této nevýhody by příběh vypadal úplně jinak, Antonín by se před triglavy nemusel tak skrývat, byl by jim rovnocenný, možná by ani nekamarádil s Moranou... atd...) ;

Domů
Statistiky

"Drby (neověřitelné)" (komentáře)

Téma=Lékaři-se-vracejí Hlasoval 1, celkem 5 hvězd, průměr=5.00.

Nahoru!
Knihy, úvahy

  

Nepřihlášení (roboti) nemohou přispívat!

2. Jméno: Robo-mailek

 

Info: hláška sama zmizí

Téma: Admin

06.08.2020  id: 1335847

Robotek Emailek hlásí: rozeslal jsem za Autobus 367 e-mailu 06.08.2020 00:02 :

Změněn Závodí 05.08.2020 0950-----2123

Kapitola 22 dodána k "Závodí". 05.08.2020 1107   (Příspěvek dnes v poledne zmizí!)Komentáře

Víc komentářů tu není.

Začátek


Přílepky včera: Závodí Schizofrenik

04.08.2019 13:50