Bez COOKIEs je omezený přístup!

Čučkaři a jiný materiál

Vidlák, 24.01.2019

Zpět Obsah Dále

Fakt mi to trvalo. Dumám nad tím už šest let. Jakou taktiku to ten Zeman vlastně má? O co mu jde? Proč dělá to co dělá? A myslím, že jsem na to konečně přišel.

Došlo mi to minulý týden, kdy jsme se dozvěděli, že BIS se ve své zprávě nejen zmiňuje o ruském a čínském vlivu, ale také mluví o tom, že se ve školách učí ruská či sovětská verze dějin (oni sami nevědí, jestli je ruská nebo sovětská) a že je to špatně. Také jsme se dozvěděli, že třídní kverulanti, co nevěří v posvěcený výklad dějin, jsou většinou jedničkáři a učitel se musí moc učit, aby s nimi udržel krok.

To by samozřejmě samo o sobě nestačilo, podobně debilní zprávu vydává BIS každý rok. Jen se liší svojí délkou a naléhavostí podle rozkazů obdržených z USA. Letos je to obzvlášť napínavé, protože z USA přicházejí různé signály. Agenti samozřejmě absolvovali školení na správných místech a tento mnohohlas zpoza Atlantiku interpretují v souladu s nadrilovaným postojem – Rusko nás infiltruje a je třeba zvýšit bdělost. Zdá se, že jim to funguje, protože ministr Plaga už s nimi začal dělat ideové konference a místo aby je vyhodil, začal s nimi spolupracovat.

A co to řekl Zeman nedávno? Že v BIS jsou čučkaři a jejich šéfa Koudelku prostě nepovýší. Dnes už víme, že údajný mstivý stařec nebyl vůbec mstivý, jen byl zase o krok napřed.

A v té chvíli mi to došlo...

Zeman je v politice od začátku. Psal program Občanského fóra, vedl ČSSD, byl premiér, předseda sněmovny, důchodce a teď je prezident. Za těch uplynulých třicet let se potkal prostě se všemi. Zná většinu zahraničních politiků i úředníků. Zná všechny naše vyšší hlavouny – diplomaty, politiky, novináře. Ze všemi se potkal, se všemi mluvil, od všech něco četl. A celé jeho know how je jednoduše v tom, že poměrně rychle pozná, kdo je kretén.

Na ty se pak zaměřuje a tu a tam o nich něco utrousí. On tu zprávu BIS četl jako první. Zřejmě už dopředu věděl, co v ní v těch hlavních rysech bude. Stejně tak většinou ví s předstihem, jak bude vypadat jednání mezi diplomaty, účastní se schůzek, má svoje úřednické donašeče a tak spustí v médiích bombu, vládní kretén se ozve, média se na něj zaměří, aby mu pomohly proti prezidentovi zrádci a pak.... pak se zveřejní ta zpráva a ukáže se, že kretén je opravdu kretén.

To je celé. Kretén svými kecy zajistí kampaň zdarma, zařídí si vlastní odstřel před novináři, jiní kreténi zajistí přímý přenos a všichni dohromady pak čumí jak péro z gauče. Petříček – odrovnanej. Poche – odrovnanej. Koudelka – vyřízenej. Plaga – má to za pár.

Zeman prostě ví pár dní předem, co se kde peče. Pomocí patřičného bonmotu si zajistí plnou pozornost. Novináři mluví o BISce, komentátoři mluví o BISce, i národ mluví o BISce. Slovo čučkař se všeobecně rozšíří – díky ČT. A pak, když jsou všichni naladění na správnou vlnu, tak kretén zveřejní zprávu o tom, jak máme myslet a vnímat dějiny. Druhý kretén o tom uspořádá konferenci a třetí kretén to odvysílá. Vrchní kretén z BIS se to pak snaží zachránit článkem v novinách a udělá ze sebe kreténa na druhou,

A veřejnost už nic víc nepotřebuje, bo blogeři to rozmažou a a fejsbůk je toho plný. Vrabci si cvrlikají, že Zeman měl zase pravdu, opozice může puknout vzteky, ale až v této chvíli jim dojde, že měli mlčet a nedopadlo by to tak tragicky. Oni prostě nedokážou pochopit, že většina národa prostě myslí sama za sebe. Jasně, že s neúplnými informacemi, někdy i s chybnými předpoklady, ale myslí vlastní hlavou. To jen tam v BISce a pražské kavárně hledají ta ideologická centra placená Putinem, protože sami z podobného centra placeného z USA dostávají pokyny o kterých opravdu přemýšlet nemohou, protože by jim muselo dojít, jaký doublething to je. A tak si zkrátka neumí představit, že by to jinde bylo jinak.

Zeman v podstatě jen úročí svoje třicetileté politické zkušenosti a ukazuje mladým moderním a dynamickým jinochům v politice, že na něj nemají.

 


Zpět Obsah Dále

Errata:


Poslední zdvořilý příspěvek ve Fóru (klikněte si) je od jirkacbx: 22/8 v 22:04 na téma: §Imp3 : Ohledně Imperia 3 nějak někde něco blbne,při posílání upozornění přes Emailka.Přes Emailka přijde upozornění a otevření obsahu na Imperium 2,na změny či pokračování v Imperium 3 nutno trochu složitě překlikávat.
22.08 SW : Nevím, co má blbnout. Impérium-2 má status "dokončen", tj v MENU je skok na obsah. Impérium-3 má status "nedokončen", v MENU je skok na poslední (asi měněnou) kapitolu. Ze seznamu je vždy odkaz na obsah,...atd...

Domů
Statistiky

"Drby (neověřitelné)" (komentáře)

Téma=§Cuckari

Nahoru!
Knihy, úvahy

  
   

Jméno(nick):  

 

Emailová adresa:

 

Další informace:

 

   

Text příspěvku:

(   povinná pole  )     Napiš číslicemi: stopjetadvacet = (nejsi robot?)    (0 příspěvků).  

! Dnes 1, včera: 3 !příspěvky s přílepky  (barva pozadí)  Smazat za dní(1-9,0=nemaž,-1=dnes) Výběr textu: Jména:

Přílepky dnes: §Paza včera: §Imp3Komentáře

Žádný komentář tu není.

Začátek


Přílepky dnes: §Paza včera: §Imp3

04.08.2019 13:50