Bez COOKIEs je omezený přístup!

Švédské prolomení Overtonova okna!

Zpět Obsah Dále

Světové zpravodajské servery přinesly 5.září 2019 šokující až neuvěřitelnou informaci, která popisuje obrazy a události z Kapitoly XXVIII Syndikátu, kanibalismus mezi přeživšími na povrchu planety Zemi poté, co dojde k exodu většiny populace planety celkem 3 cestami, nahoru na jiná planetární tělesa, dolů do podzemních měst a třetí, singularita a splynutí člověka s kybernetickým nosičem. Kapitola XXVIII je nepopsatelná, na Zemi nejde nic pěstovat, hydroponické farmy v podzemí jsou jen pro vyvolené v podzemních městech. V důsledku hladu se zbytky populace začínají pojídat.

První fáze začíná tím, že světové společenství legalizuje kanibalismus na mrtvolách, na tělech zemřelých, které by se měly spálit nebo pohřbít. Místo toto se jejich těla zpracují do podoby potravin. Nikdy by mě nenapadlo, že v roce 2019 uslyším a uvidím z mainstreamového média vědce, který zcela vážně a fundovaně bude obhajovat tuto první fázi XXVIII. kapitoly Syndikátu. A přesto k tomu došlo, na švédské televizi před pár dny.

Profesor Magnus Söderlund, profesor Stockholmské vysoké školy ekonomické

Profesor Magnus Söderlund, profesor Stockholmské vysoké školy ekonomické

Profesor behaviorálních studií a šéf Centra spotřebitelského marketingu na Stockholmské vysoké ekonomické škole Magnus Söderlund poskytl švédské televizi TV4 rozhovor ve speciálním pořadu o kanibalismu, který podle jeho názoru může zachránit klima na této planetě. Pokud si myslíte, že je to nějaký vtip chorého mozku, tak jste na omylu. Jak se zdá, Švédsko dalo světu nejen mentálně postiženou Gretu Thunberg, ale dokonce i šíleného profesora z univerzity. Ten totiž v pořadu o kanibalismu vyzdvihoval pozitivní dopad na klima, pokud by se lidé naučili jíst své zemřelé. Snížila by se tím uhlíková stopa. V pořadu bylo argumentováno především tím, že odpor proti pojídání lidského masa je předsudek, ale v přírodě prý vidíme, že když je krize, tak zvířata požírají své mrtvé ze smečky, aby přežila. Záznam pořadu najdete v archivu na stránkách TV4.

https://www.youtube.com/watch?v=E_9zmIFr1F0

Konzumací mrtvol zemřelých lidí se prý podaří snížit emise skleníkových plynů na Zemi  

Podle profesora krizi čelí celá planeta a tato krize nás prý donutí jíst své mrtvé, protože nic jiného nebude. Když se zvířata v krizi mohou krmit svými mrtvými ze stejného druhu, může to prý udělat i člověk, z biologického a výživového hlediska prý nejde o nic špatného. Lidé umírají a většina mrtvol je dnes spalována. To představuje obrovské emise CO2, které si prý ani neumíme představit. Tolik energie na spálení jednoho těla je obrovské. Jedno tělo se spaluje v plynové peci obvykle 2 až 3 hodiny, podle hmotnosti, což produkuje obrovské emise CO2.

Každý den umírají v západní civilizaci miliony osob a miliony jsou každý den spalovány tímto neekologickým způsobem. Pohřbívání do země naopak představuje ekonomický problém, protože ceny hrobů stoupají a v chudších oblastech lidé nemají peníze na hrob. Např. v Indii se to řeší tak, že kasta nejchudších lidí, tzv. nedotknutelných, pohřbívá své mrtvé do řeky Gangy. Mrtvoly tak celé dny plavou v řece, ve které se lidé koupají, nebo dokonce berou vodu.

John Podesta, bývalý šéf volební kampaně Hillary Clinton na fotografii ze svého domu. Na zdi je obraz s kanibaly.

John Podesta, bývalý šéf volební kampaně Hillary Clinton na fotografii ze svého domu. Na zdi je obraz s kanibaly.

Pokud by se místo spalování mrtvol anebo jejich pohřbívání do země použilo průmyslové využití těl mrtvých osob, pomohlo by to nejen klimatu, že by došlo k ukončení provozu většiny krematorií, ale navíc by to vyřešilo problém s otázkou hladu ve světě. Jedno tělo by se dalo zpracovat na maso a tkáně, které by se průmyslově upravily, aby nepřipomínaly lidské maso a lidé by tak měli co jíst. Celý problém s kanibalismem je prý jenom předsudek lidí se zpátečnickým myšlením. Mimochodem, pokud si vzpomínáte na kauzu Pizza Gate a náš článek, tak tam byla i jedna fotografie z domu Johna Podesty, šéfa volební kampaně Hillary Clinton, kde je na stěně obraz s tématikou konzumace člověka na jídelním stole.

Kanibalismus je součástí plánu globalistů na odlidštění bílé rasy, nestačí totiž bílou civilizaci smíchat s jinými rasami, je potřeba zajistit, aby se z lidí stala zvířata ve službách Baala  

Marina Abramovič během kanibalistické performance, foto spojené s kauzou Pizza Gate.

Marina Abramovič během kanibalistické performance, foto spojené s kauzou Pizza Gate.

Stejně tak umělkyně Marina Abramovič, která je s kauzou Pizza Gate spojena, měla v minulosti veřejnou kanibalistickou performanci, kde byl kanibalismus prezentován v podobě umění. Sami si článek o kauze Pizza Gate z roku 2016 znovu přečtěte, budete překvapeni, jak se procesy urychlují a nejednou všechno začíná zapadat do sebe jako součást zvráceného kanibalistického plánu proti Kristu, neboť ten, kdo pozře lidské maso, propadá ďáblu a je odsouzen mu sloužit. Přesně o to přitom jde v kabalistických rituálech a při uctívání Satana během černých mší, kterých se účastí nejvyšší politici a představitelé bank, korporací a nadnárodních skupin, během kterých se zasvěcují do služby Baalovi, velvyslanci Satana na Zemi, protipólu Ježíše Krista, který by vyslancem Boha na Zemi v lidské formě.

Jenže pozor, nejde o to, že by se nějaký profesor ze švédské vysoké školy zbláznil. Byla to totiž švédská televize, která tento extra pořad s ním připravila, včetně názorné grafiky částí lidského těla na vidličkách, jak mohli vidět diváci švédské televize. Takže to není nějaký omyl nebo náhodné povídání s excentrickým profesorem, ale je to přímo speciální pořad švédské televize, který měl za úkol posunout Overtonovské okno pohledu na kanibalismus od nemyslitelného pohledu na pohled diskutovatelný, o kterém lze diskutovat jako o variantě vyřešení potravinové krize a snížení emisí CO2 na planetě. Už to není tudíž nemyslitelná věc, už to není tabu, Overtonovské okno bylo posunuto směrem k diskutovatelné možnosti a je pouze otázkou času, kdy tuto tématiku převezme i Česká televize. Uvidíte, že to nebude dlouho trvat.

Bláznivý dědek v televizi? Nikoliv! <br>Pečlivě připravený pořad všetně lidožroutské výzdoby!

Bláznivý dědek v televizi? Nikoliv!
Pečlivě připravený pořad všetně lidožroutské výzdoby!

Hollywood předpověděl proces globalistů na konzumaci lidí s předstihem 46 let ve filmu Soylent Green  

Tento proces předpověděl již v roce 1973 americký dystopický film Soylent Green, ve kterém byli lidé používání jako výživa a strava pro populaci v době potravinové krize. Film sám o sobě není nijak zdařilým thrillerem, ale jeho téma doslova předpovědělo to, co se děje teď, kdy najednou vědci a profesoři vytahují kanibalistickou kartu a zdůvodňují to ochranou klimatu a dostupností potravy pro miliardy lidí. Proč pěstovat krávy a prasata, která generují skleníkové plyny, když můžeme konzumovat naše zemřelé. Tahle myšlenka v roce 1973 vypadala ve filmu Soylent Green jako sci-fi. Jenže uběhlo 46 let a najednou je to realita.

Magnus Söderlund v pořadu TV4 a o alternativní stravě s cílem omezení emisí na planetě.

Magnus Söderlund v pořadu TV4 a o alternativní stravě s cílem omezení emisí na planetě.

Švédsko je laboratoří sionistické globalizace  

Mnoho lidí si pořád myslí, že Greta Thunberg ze Švédska je nějaká celebrita, která se náhodou stala hlavní tváří boje proti emisím CO2. Jenže, to je omyl. Nic se neděje náhodou. Švédsko je laboratoří globalistů, právě Švédsko jako první začalo již před 30 lety přijímat migranty z Afriky a přepisovat svoji populaci, v té době v Evropě nic takového organizovaně neběželo, ale ve Švédsku již ano. Právě proto posadili do lodičky postiženou Gretu Thunberg, protože její nepřítomný a stoický výraz v autistické tváři lidi děsí. A já se vás zeptám, švédský profesor z univerzity, který obhajuje kanibalismus s cílem ochrany klimatu, ten vás neděsí? A švédská televize, která připraví extra pořad o kanibalismu a jedení lidí, to vás neděsí?

Jeden z obrázků uniklých z komunikace Johna Podesty v kauze Pizza Gate.

Jeden z obrázků uniklých z komunikace Johna Podesty v kauze Pizza Gate.

Švédsko bylo vybráno jako laboratoř světových sionistů k implementaci tezí a zkušebních globalistických procesů na populaci. Ze Švédska se poznatky potom implementují do EU a do USA. Jak sami vidíte, plán světových sionistů na provedení autogenocidy bílé rasy je domyšlen do důsledku. Nestačí jim bílou civilizaci smíchat s jinými rasami, chtějí navíc lidi odlidštit, aby konzumací lidských těl propadli navěky Baalovi. Tohle, co zažíváme, to je genocida naší bílé civilizace a kultury. Ale tu genocidu neprovádí nějaký nepřítel zvenčí, tu genocidu řídí zevnitř bílí lidé ve službách Satanovy synagogy. V jejich službách jako Bílé Sonderkommando.

Švédský profesor behaviorálních studií prolomil tabu! Navrhl konzumovat mrtvoly lidí s cílem dosažení závazků na snížení emisí a zajištění potravy v dlouhodobě udržitelném rozvoji civilizace na planetě Zemi! Bezprecedentní posun Overtonovského okna od nemyslitelného nápadu k uvažované alternativě stravy s cílem omezení skleníkových emisí! (Viz článek »Overtonova okna« zde: http://sw.gurroa.cz/zamy/zamy-25.php ) Hollywoodský film »Soylent Green« se stává realitou! Globalisté chtějí nejprve zbavit bílého člověka rodiny, vlastní kultury, společenských norem a nakonec jej odlidštit, aby se stal kanibalem!

 


Zpět Obsah Dále

Errata:


Poslední zdvořilý příspěvek ve Fóru (klikněte si) je od jirkacbx: 24/10 v 22:45 na téma: Závodí : Jsem zvědav ,co tam zbytek lidí sežralo a ohlodalo.Docela drsný pokračování,ale úplně v souladu s románem :-)   =*=   25.10 SW : ...puška na stěně vystřelila... :-) (na to jsem se těšil...) ;

Domů
Statistiky

"Horrory dneška (o tom už se nemá mlčet)" (komentáře)

Téma=Švédské-prolomení Hlasoval 1, celkem 5 hvězd, průměr=5.00.

Nahoru!
Knihy, úvahy

  

Nepřihlášení (roboti) nemohou přispívat!

2. Jméno: SW

 

Info: Václav Semerád, Vesničan

06.11.2019 v 08:45 id: 1325991

Nikdy bych nevěřil, že je něco takového možné. Hanba Švédsku!


3. Jméno: jiho

 

Info: důchodce

22.09.2019 v 17:25 id: 1319421

Košer, nebo halal?

Jdu blejt velebnosti!Komentáře

Víc komentářů tu není.

Začátek


Přílepky dnes: Závodí

23.03.2020 17:18