Bez COOKIEs je omezený přístup!

LGBT oltář Švédského křesťanství

Zpět Obsah Dále

Ráj v podání LGBT: dva homo Adamové, dvě lesbo Evy, místo hada transžena, navíc "správný" rasový mix...

Ráj v podání LGBT: dva homo Adamové, dvě lesbo Evy, místo hada transžena, navíc "správný" rasový mix...

Kostel sv. Pavla ve švédském Malmö odhalil o uplynulé adventní neděli nový oltář, jenž mezi těmi ostatními něčím vyniká. Jako součást oltáře totiž Švédská církev odhalila obraz zvaný »Ráj«, který zobrazuje homosexuální páry zakryté do fíkových listů uprostřed zahrady Eden.

„S radostí a hrdostí u nás přijímáme Ráj. Potřebujeme obrazy, které otevřou kostel širší veřejnosti(...), jsme vděčni za umění, které nám umožňuje vybudovat důvěryhodný kostel, který ukazuje, že všichni jsme, bez ohledu na to, koho milujeme a s kým se identifikujeme, součástí ráje,“ uvedl kostel sv. Pavla ve svém prohlášení...

Jeden z pastorů kostela napsal na svůj Twitter: „V neděli se píše historie. Jediný švédský oltář LGBT(...) obdržel kostel sv. Pavla v Malmö... Jsme tak šťastní a hrdí!“

Na sociálních sítích však vyvolalo odhalení oltáře vlnu nespokojenosti a kritiky s uměleckým dílem Elisabeth Ohlsson Wallinové. Objevují se názory, že dílo nelze v žádném případě spojovat s tradičními křesťanskými hodnotami, má prý jít pouze o politický aktivismus. Podle ostřejších názorů, které uvádí Web Pink News jde o antikřesťanské kacířství a odpovědné osoby by měly být z církve vyloučeny.

Wallinová je známá tím, že svým uměním vyvolává kontrovezi mezi konzervativními křesťany. V roce 2012 znovu vytvořila Poslední večeři Leonarda Da Vinciho, ale s transgender Ježíšem. Když toto dílo vystavovala v Srbsku, musela ho pro jeho rozporuplnost nepřetržitě hlídat ochranka.

Pro Švédskou církev je »progresivita« a liberální přístup k LGBT párům již typický. Od roku 2009 tato největší švédská církev umožňuje stejnopohlavní sňatky. Do roku 2000 byla tato evangelicko-luteránská církev dokonce státní institucí, podle dostupných informací se k ní nyní hlásí 5,9 milionu osob (necelých 70 % obyvatel).

Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci zpravodajské licence podle §34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském.

Poznámka: Komu není rady, tomu není pomoci...

 


Zpět Obsah Dále

Errata:


Poslední zdvořilý příspěvek ve Fóru (klikněte si) je od 14: 7/8 v 08:42 na téma: Fysika : 2 VlastimilČech: Radioaktivita. Země obsahuje značné množství radioaktivního materiálu, především uranu, který má extrémně dlouhý poločas rozpadu (miliardy let). Když byla Země tekutá, klesly těžké kovy, jako je uran, dolů -- to, co nám zbylo tady nahoře, je jen malý zlomek celkového množství. I po všech těch miliardách let je ho pořád dost na to, aby udržoval zemské jádro horké a tekuté.   =*=   07.08 VlastimilČech : Je to možné? Tam dole hoří pořád nějaká pekelná Fukušima? Palivo se jí za 5 miliard let rozpadá, spotřebovává se a ona, potvora, pořád běží? To by měl kamarád pravdu. Říkal, že uvnitř Země vlastně hoří něco, jako malá hvězda. Setrvačnost asi udržuje zeměkouli v rotaci, jasně, tam žádné ztráty nebudou. Ale teplo a magnetismus se spotřebovává... miliardy let... a ta spotřebovaná práce na pohyby celých kontinentů! No, je to na přemýšlení... dala by se práce spotřebovaná za 5 000 000 000 let na vysálané teplo a přestěhovávání kontinentů, výrobu magnetismu aspoň odhadnout? Nebo spotřeba toho isotopu uranu co se rozpadá bez užitku a jeho zbytku co vytápí zemské jádro? ;

Domů
Statistiky

"Horrory dneška (o tom už se nemá mlčet)" (komentáře)

Téma=Lgbt-oltář-Švédského

Nahoru!
Knihy, úvahy

  

Nepřihlášení (roboti) nemohou přispívat!

2. Jméno: Robo-mailek

 

Info: hláška sama zmizí

Téma: Admin

08.08.2020  id: 1335854

Robotek Emailek hlásí: rozeslal jsem za Autobus 367 e-mailu 08.08.2020 00:00 :

Změněn Závodí 07.08.2020 1225--2143

Obrázek dodán 07.08.2020 1732---1736

Kapitola 24 dodána k "Závodí". 07.08.2020 1938   (Příspěvek dnes v poledne zmizí!)Komentáře

Víc komentářů tu není.

Začátek


Přílepky včera: Závodí Fysika

23.03.2020 17:18