Bez COOKIEs je omezený přístup!

Horrory dneška

(o tom už se nemá mlčet)

(Kolektivní úvahy 2)

 

Literatura faktu

Kolektiv

© 2019 Kolektiv

Nakladatelství: Autobus


Obsah

Overtonova okna(26k) 1
Švédské prolomení Overtonova okna!(20k) 6
Inkluze(12k)

Seznam knih Komentáře

23.03.2020 17:18 Errata!

Na hlavní stránku


Kočka Šklíba udělala na Alenku v říši divů velký dojem
- a nejen šklebením. Občas se začala dělat neviditelnou,
až z ní zbyl jen škleb... A pak - zmizela...

Multikulti lékaři(20k) 4
Co se na nás hrne(41k) 3
LGBT oltář Švédského křesťanství(10k) 1
Jak se vyhnout koronaviru(14k)(18k)

(Kniha není dokončena, pokračování příště...)

© 2019 Kolektiv

Označení střídání obsahu

Identifikace:


Titul: Horrory dneška

Podtitul: (o tom už se nemá mlčet)

Autor: Kolektiv


© 2019 Kolektiv

Skupina: Kolektivní úvahy 2

Nakladatel: Autobus

Žánr: Literatura faktu

Téma: Horrory-dneška

Poznámky pod čarou


1 Poznámka: V době psaní tohoto článku ještě nemohlo být známo, že v roce 2019 začnou ve Švédsku s veřejnou propagací kanibalismu (!) a posunou Overtonovo okno o stupeň dál od »nemyslitelného«. Hanba Švédům!

2 Pokud vám to připomíná horror „Sofiina volba", není to náhoda.

3 Viz herec Donutil a pohádka „Snědulka", které nejvíc vadilo, že byla bílá!

4 Člověk je majetkem jiných - to je přímo definice otroctví!

Další díly skupiny


01) Zamysli se!

03) Drby (neověřitelné)

Připomínky


Nápověda: V pravém horním rohu každé kapitoly je drobná ikonka bílého ducha ( - na bílé stránce jsou vidět jen oči a černě blikající pusa - co chcete od ducha, že?). Kliknutím na něho se zbarví červeně a současně se podbarví všechny řádky, ve kterých došlo k nějaké změně proti minulé verzi. V další verzi se červené podbarvení postupně mění na: červené - žluté - lila - zelené - modravé - normální. Je tak zřejmé, jak se kniha měnila. Duch v levém horním okraji slouží podobným způsobem ke zvýraznění přímé řeči. Druhým kliknutím se podbarvení textů i duchů zruší.

Hodinky před jménem kapitoly v obsahu obsahují (po najetí myší!) čas poslední změny kapitoly, aby se dal vysledovat průběh změn. Značka místo nich znamená: v této kapitole se změnil text právě dnes.

Kliknutím na obrázek autobusu (v levém horním rohu - pod myší se mění) přeskočíte na konec textu (u obsahu tam je slovník, anketa a diskuse). Podobný obrázek vpravo skočí ještě dál na diskusi. Kde tyto položky nejsou, oba obrázky skáčí na konec souboru.

Errata:

23.03.2020 17:18


Poslední zdvořilý příspěvek ve Fóru (klikněte si) je od VlastimilČech: 3/8 v 09:29 na téma: Závodí : Mimochodem: ty strategie, kdy se skupina lidí NĚJAK vymezí proti okolí funguje obecně. Nejenom v povídkách jako je třeba Závodí, nebo Kejvalka. "My jsme Závodjané a vy jste ti Ostatní"... Když něco vyvede našinec, tož si to s ním vyřídíme sami, ale Ostatním ho nedáme. "On je sice šilhavý, nábožný, černovlasý, policajt, holič, zloděj, spisovatel, komunista, katolík... nebo co všecko, ale je to NAŠINEC. Je NAŠÍ starostí a péčí, aby se ten člověk choval řádně, slušně a pro NAŠE dobro bezchybně"... Tohle tribální uvažování funguje bezvadně a úspěšně a osvědčeně třeba u Židů, Cikánů, některých menšin a sekt. Jo, vystiženo a použito naprosto výstižně dokonale! Tohle bych chtěl umět!Ještě k tomu fraktálu, co mi nejde z palice: V lese rostou stromy a jiné rostliny, jsou tam i zvířata? Najde liška svá liščata po lovecké výpravě? A co ta řeka? kam má chudera téci... jasně s kopce dolů, ale kde je to "dolů"?Některá vyprávění jsou tak ohromná, pane Semeráde, že si některé scény z Vašich povídek dovedu představit- jako bych tam byl- (příkladů mnoho...)Ovšem ten fraktálovitý les...ten mi dal...   =*=   03.08 SW : Doporučuji vzpomenout si na film "Třetí princ" a ty měnící se skály... a ta liščata? Je takový vtip: Angličan přijede do Indie a vezme si taxíka. Jenže už po pár desítkách metrů zbledne. Taxikář jede bez ohledu na semafory i na červenou, předjíždí zleva-zprava, vyhýbá se na poslední chvíli, kličkuje... ale ó hrůza, tady takhle jezdí všichni! Předpisy nedodržuje nikdo, na semafory kašlou všichni, strašný mumraj... Angličan bledne čím dál víc. Až konečně dojedou do cíle, taxík stojí před hotelem Angličan vystou

Domů
Statistiky

"Horrory dneška (o tom už se nemá mlčet)" (komentáře)

Téma=Horrory-dneška

Nahoru!
Knihy, úvahy

  

Nepřihlášení (roboti) nemohou přispívat!


Komentáře

Žádný komentář tu není.

Začátek


Přílepky dnes: Závodí