Bez COOKIEs je omezený přístup!

Komentáře Slovník

Svět ve kterém žijeme.

Obrázky si můžete zvětšit a zmenšit kliknutím myší.

 
**
3411pic/samicky-kudlanek.jpg
3410pic/buh-rozhodl-jinak.jpg
3409pic/bude-mit-zuby-ne-rousku.jpg
3408pic/dobijeni-mobilu.jpg
3407pic/nezabijes/nezabijes-033.jpg

Ruský hit - brandy "Novičok"

(I Rusové mají smysl pro švejkování...
3406pic/novichok_brandy.jpg

3405pic/das-se-ockovat.jpg

(Snědli by hada, jablka si ani nevšimli a mohli být dodnes v Ráji)
3404pic/adam-eva-cinani.jpg

3403pic/lepsi-vina-dousek.jpg

Idylický obrázek z Anglie 19.století!

- teda, až na ty černošské šlechtice.

Ten film se tváří jako "historický", ale ve skutečnosti je jen hnusně rasistický (neboť cpe černochy i tam, kde prostě nemohli být).

Chybí už jen černošský Lenin a černoch Jan Žižka... Zdá se ale, že se i tohle zvěrstvo blíží...
3402pic/cernosi-slechtici.jpg

**
 

Stav ke dni 16.01.2021.
Klikněte si pro další!
(Zobrazuje se po 10 obrázcích.)

(Pokud je vpravo nahoře od obrázku znak jinjan: , obrázek se mění přejetím myši. Kliknutím na jinjan vrátíte původní obrázek.)


Poslední zdvořilý příspěvek ve Fóru (klikněte si) je od VlastimilČech: 25/1 v 08:30 na téma: Raxdinka : Aby to nebylo tak jednostranné, paní Věrko: "Ať se spolu s těmi ženami, které vyjmenoval s takovou důkladností pan Semerád, ve stejném kotli smaží také směs všech těch mužských násilníků, tlučhubů, samopropagujících se deviantů všeho druhu, mužských lenochů, parasitů, škůdců a jim na roveň postavených! Amen!"Spravedlnost musí být. Ono se mi zdá, že těch mužských zlounů je o dost víc, než ženských. Ovšem u žen to zlounství víc štve a vyniká protože je nečekané a nepředpokládáné. U Žen se očekává vlídnost, něžnost, laskavost, vstřícnost a tak podobně. O to větší zklamání a odpor, když tomu tak není a když je to někdy dokonce naopak.   =*=   25.01 SW : Souhlasím. Nakonec - feministické hnutí je mnohem starší než LGBT (řádily už v předminulém století!). Přitom všechny prasárny za LGBT v poslední době prosadili spíš muži (gayové), lesby se držely v pozadí a jen se nakonec na tom přiživily. Teď začínají "bojovat za svá práva" i pedofilové, to bude taky prasárniček! Nakonec - kdo dělá nejvíc škod na pozadí toho pofidérního hnutí Black Lies Matter (to není překlep!)? Kdo s gustem rozbíjí výlohy a rabuje? Zatím jsem viděl rabovat jedině chlapy. Ale v průvodech je naopak nejvíc vidět ženy. Ženy křičí o nespravedlnostech, muži zatím vesele kradou... Ovšem celé to hnutí stojí za... (dosaďte si, co chcete, já volím psí exkrement). ;

Domů
Statistiky

"Poslední obrázkové vtipy!" (komentáře)

Téma=Obrvtipy

Nahoru!
Knihy, úvahy

  

Nepřihlášení (roboti) nemohou přispívat!

Komentáře

Žádný komentář tu není.

Začátek


Přílepky dnes: Raxdinka