Bez COOKIEs je omezený přístup!

Komentáře Slovník

Ochranářka

D-FENS

Žádost o propuštění z vyšetřovací vazby

 

Vážený soude!

 

Minulý týden jsem byl vzat do vazby pro opakované páchání trestného činu vyhrožování skupině obyvatel pro jejich rasu, vyznání, či sexuální orientaci. Vážený soude, jde o nehorázný omyl a křivdu na mé osobě. Všechny události popisované v obvinění se staly nešťastnou shodou okolností, které jsem nezpůsobil a nemohl jsem jim ani zabránit.

Vlastním, tedy dnes už ne, ale o tom později, menší činžovní dům s pěti byty na náměstí Evropa u nás v Kocourkově. V tom největším bytě jsem sám bydlel, menší 4 byty jsem pronajímal. Za všechno mé neštěstí může inženýr Bezděk. Měl ode mne pronajatý jeden byt, ale dostal výhodnou pracovní nabídku v Mladé Boleslavi a odstěhoval se. Nevím, co mne to napadlo, slavný soude, udělal jsem hroznou neprozřetelnost a dal inzerát, že uvedený byt pronajmu.

Mezi prvními zájemci se objevila jistá Horváthová. Nebudu nic zastírat, byla to cikánka a já ve svém životě už pár nájemních bytů, obývaných cikány, viděl. Nějak hloupě jsem se vymluvil, že už je obsazeno nebo co a dál ukazoval byt jiným zájemcům. Bohužel se ukázalo, že mezi těmi jinými zájemci byl agent Anny Ochranářky, co vede ten úřad v Brně a i ona cikánka byla její placenou konfidentkou.

Anna Ochranářka na mne podala veřejnoprávní žalobu. Vysvětlila mi, že nemám právo si ve svém bytě ubytovávat nájemce, jakého chci a jsem-li požádán cikánským nájemcem, je mou povinností mu nájem poskytnout, jinak jej diskriminuji a porušuji jeho lidská práva. Zaplatil jsem konfidentce Horváthové odškodnění 100 000,-Kč a uzavřel s ní nájemní smlouvu.

Konfidentka sama v bytě nakonec nebydlela. Poskytla jej svým příbuzným, taťkovi a mamce Horváthovým a jejich dětem, taky třem psům, pěti kočkám a blíže nespočítatelnému počtu chovných hlodavců. Bránil jsem se a důrazně jsem požadoval, aby zvěř v mém bytě nechovali, poštvali na mne ale Annu Ochranářku, která mi důrazně sdělila, že nemám co nájemníkům zakazovat domácí zvířátka, že je to diskriminace nájemníků, zakázaná občanským zákoníkem. Pak mi pohrozila, že na mne podá veřejnoprávní žalobu. Dalších 100 000,-Kč jsem nechtěl riskovat a tak jsem se stáhnul.

Nakonec vyšlo najevo, že psi a hlodavci nebylo to nejhorší. Rodina Horváthova byla velmi společenská. Bohužel jejich společenský život začínal kolem šesté večer a končil přibližně v době, kdy první sousedé vstávali do práce. Snažil jsem se jim domluvit, neboť jejich počínání bylo proti domovnímu řádu, ale poštvali na mne Annu Ochranářku. Anna Ochranářka mi důrazně vytkla, že nemám pochopení pro kulturní odlišnosti, můj domovní řád je diskriminační a protiústavní a nepřestanu-li dělat problémy, podá na mne veřejnoprávní žalobu. Krom toho bych měl být rád, neboť noví nájemníci mne i ostatní nájemníky multikulturně obohacují. Bohužel ostatní nájemníci radost z obohacování nijak nesdíleli a do půl roku jsem měl prázdné všechny zbylé byty. Nevím, jestli se ze strany těch nájemníků nešlo taky o rasismus a xenofobii, Anna Ochranářka proti nim však nezasáhla.

Rodina Horváthova měla také časté návštěvy. Kromě pošťačky, která jim nosí standartní dávky, je vždy v pondělí navštěvují z IQ Roma servis s příspěvkem na vzdělávání, v úterý Romodrom s příspěvkem na sociální rehabilitaci, ve středu Aliance Romů s příspěvkem na kulturu, ve čtvrtek Sportovní federace Romů s příspěvkem na sport a v pátek Agentura pro začleňování, ta chodí s pracovními nabídkami. Moc se jí nedaří. Horváthovi jsou stále nezaměstnaní, ale mám tu agenturu rád. Zaměstnávají totiž ukrajinské uklízečky, které Horváthům poklidí v bytě a při té příležitosti i vysmejčí chodbu. Horváthovi úklid neprovádí, neboť jsou všichni v invalidním důchodu - bolí je záda. V sobotu pak chodí pan Desider Lakatoš, lichvář, který ty příspěvky zinkasuje na své úroky.

To jsou návštěvy, které chodí často, ale nezdržují se dlouho. Horší jsou ty z Medzilaborců. Co se Horváthovi nastěhovali, jezdí je navštěvovat a domů se vrací jen zřídka. V bytě jich stále přibývá a kapacita trojpokojáku je dávno překročena. Když jsem měl proti jejich pobytu námitky, poštvali na mne Annu Ochranářku. Ta mi pohrozila veřejnoprávní žalobou, neboť prý jednám v rozporu s občanským zákoníkem, když šikanuji své nájemníky tím, že jim bráním v návštěvách. Počet obyvatel v pronajatém bytě tak neustále roste, s jedinou výjimkou, když čtyři bratranci z Medzilaborců sbírali na trati do Kolína druhotné suroviny a tyto byly pod proudem. Elektřina je zřejmě diskriminovala, na ni se ale žaloba podat nedala. Anna Ochranářka alespoň zažalovala České dráhy o odškodné, jak to ale dopadlo, nevím. Bohužel noční rychlík Laborec brzy přivezl smuteční hosty a stavy v pronajatém bytě doplnil.

Veřejnoprávní žalobě jsem nakonec neunikl, protože jsem měl v zimě Horváthovy šikanovat tím, že jsem jim netopil. To je mi také přičítáno k tíži v obvinění. Ale přísahám, slavný soude, vůbec jsem nevěděl o tom, že Horváthovi v létě prodali radiátory do sběru!

Jak už jsem uvedl, od nastěhování Horváthů do mého činžáčku se zbylé byty vyprázdnily. Nových zájemců o pronájem nebylo mnoho a i to málo ztratilo zájem po provedené prohlídce. I proto jsem přijal nabídku Člověka v tísni k ubytování somálské muslimské rodiny. Agentura za ně platila nájem a služby a nemohu říct, že by na ni nebyl spoleh. Já se do tísně dostal záhy taktéž. Když jsem sepisoval smlouvu se somálským nájemcem, zarazilo mne, že předložil pas na jméno Per Olaf Gustafsson. Svěřil jsem se se svými pochybnostmi cizinecké policii, a to jsem neměl dělat. Anna Ochranářka na mne podala další veřejnoprávní žalobu pro diskriminaci z náboženského a rasového důvodu, protože je právem uprchlíka používat padělaný pas. Zároveň mi naznačila, že už má mých opakovaných prohřešků plné zuby a i toto bylo přitěžující okolností při mém vzetí do vazby.

Ubytoval jsem tedy Gustafssona a jeho tři manželky, které jsem neviděl, tedy já je viděl, ale jen zahalené v burkách, takže bych je nepoznal. Čím se živil Gustafsson doma v Somálsku nevím, na můj dotaz zamumlal něco, jako že dělal do námořní dopravy, takže asi rejdař. Vůbec se nedivím, že u nás těžko hledal práci.

Tím se dostávám k mému prvnímu zadržení. Jednou ráno mne vzbudily podivné zvuky jdoucí ze dvorku. Když jsem se podíval, co se děje, hrůzou se mi zježily vlasy. Gustafsson na mém dvorku kamenoval jednu ze svých manželek. Přísahám, slavný soude, že výkřikem "Ježíšmarjá!" jsem vůbec nechtěl urazit Gustafssonovo vyznání. Když jsem se na Gustafssona vrhnul, bylo to jen proto, aby přestal metat žulové kostky na hlavu své manželky, nebyl v tom žádný rasový podtext. Netušil jsem, že se jedná o kulturní tradici a že mne Gustafsson obohacuje. Když jsem se, po 24-hodinovém zadržení vrátil domů, hasiči už zbytky Gustafssonovy manželky odklidili, ale Gustafsson na mne hleděl nepřátelsky a já už se nezbavil cejchu násilného kriminálníka. Anna Ochranářka na mne podala veřejnoprávní žalobu a začalo to jít se mnou z kopce.

Se zájemci o nájem to nebylo nijak růžové a poté, co o mně lidskoprávní neziskovky rozhlásily po Kocourkově, že jsem násilník, už vůbec ne. Musel jsem se spokojit s nižším nájmem od méně bonitních nájemců. Do domu se přistěhovala matka samoživitelka. Měla hezkou malou dceru a psa labradora. Už jsem věděl, že nemám právo bránit v chovu zvířat nájemci, tak jsem nic nenamítal. Divné mi bylo, že samoživitelka vodí dcerku na vodítku, zatímco pes pobíhá volně, ale nedal jsem nic najevo. Starý Horváth mi ale prozradil, že samoživitelka "šuká čokla". Později mi došlo, že je zoofilkou. Ani to mi nevadilo, nájem platila. Naše vztahy se zhoršily, když za mnou samoživitelka přišla s peticí, abych podpořil možnost adopce její dcerky labradorem. Nad tím jsem se velmi zarazil, což samoživitelku rozčililo, vynadala mi do zaostalých středověkých hlupáků a navíc mne udala Anně Ochranářce, že ji urážím skrze její sexuální orientaci. Anna Ochranářka na mne podala další veřejnoprávní žalobu.

Ani s dalším nájemníkem se to nevyvíjelo ideálně. Nevadilo, že byl gay. To jsem na něm poznal hned a nájemní smlouvu jsem s ním přesto uzavřel. Horší bylo, že pracoval v různých organizacích, pořádal soutěže, pochody a do práce chodil v pracovní uniformě, totiž v takových kožených tangách na kšandách. V domě bydlely školou povinné děti a zdálo se mi správné to gaynájemci vytknout. Se zlou jsem se ale potázal. Poštval na mne Annu Ochranářku, která se na mne osopila pro mou neomalenost, když gaynájemce právě prodělal coming out, je čerstvě vyléčen ze závislosti na pervitinu a já jej svým bezohledným diskriminováním mohu dostat zpět na dno. Anna Ochranářka upozornila na mou osobu trestní orgány. Já přitom vůbec netušil, že gaynájemce je nemocen, ani nevím, jaké jsou příznaky toho coming outu. Zpětně však přiznávám, že jsem byl, kvůli těm dětem, zbytečně úzkoprsý. Pochopil jsem to, když dvanáctiletá Eržika Horváthová přišla do jiného stavu se svým 14.letým bratrancem z Medzilaborců. Horváthovi to nakonec ututlali tak, že k otcovství se přihlásil 90. letý stařešina rodu z Medzilaborců. Krátce na to zemřel, takže Eržika od 12 let pobírala přídavky na dítě, sirotčí a vdovský důchod, čímž se ekonomická situace Horváthů zlepšila natolik, že mohli pořádat mejdany obden. A s tím souvisí mé druhé zadržení.

Předně se chci ohradit proti tvrzení Anny Ochranářky, že jsem úmyslně urážel náboženské cítění Gustafssona tím, že jsem o ramadánu griloval prase. Za prvé jsem to nebyl já, ale Horváthovi a za druhé to nebylo prase, ale labrador samoživitelky. Co bylo horší, že opékání prováděli na balkoně svého bytu a plameny táboráku šlehaly ke střešním krovům. Propadl jsem panice a vtrhnul do jejich bytu s hasičákem. Když jsem táborák uhasil, skopnul jsem několik žhnoucích dřev z balkonu dolů.

Bohužel právě v té době pod balkonem procházel gaynájemník. Šel patrně do práce, neboť byl oblečen ve svá oblíbená tanga a ze zadku mu trčela nějaká ozdobná pera. Ta se ukázala být ze značně hořlavého materiálu a po kontaktu s jedním dřívkem se prudce vzňala. Než gaynájemníka odvezla sanitka, předvedl na ulici divoké taneční kreace s hořícími pery v zadku. To zaujalo rodinu Horváthových natolik, že se mi podařilo zmizet z jejich bytu, nepodařilo se mi však uniknout druhému zadržení. Kromě veřejnoprávních žalob Anny Ochranářky na mne dopadla i žaloba gaynájemníka za poškození zdraví, bolestné a ztížení společenského uplatnění. Dával mi za vinu, že kvůli popálenému konečníku již nikdy v životě neprožije orgasmus a kvůli popálené zadnici musel přestat vystupovat jako moderátor dětských zábavných pořadů. O trestním stíhání ani nemluvím.

Po návratu z cely předběžného zadržení mne čekalo překvapení. Do mého bytu se nabourala vdova po labradorovi. Důrazně jsem požadoval, aby můj byt opustila, ona však způsobila poprask, zavolala policii a obvinila mne z domácího násilí. Byl jsem ze svého vlastního bytu vykázán. Policisté mi vysvětlili, že je úplně jedno, komu byt patří. I když jsem vlastníkem domu i bytu, jako domácí násilník jej musím opustit, nerušit vdovu - samoživitelku v jeho pokojném užívání a 14 dnů se nesmím ani přiblížit.

To už na mne bylo trochu moc a tak jsem se rozhodl navštívit úřad Anny Ochranářky. Chtěl jsem jen vědět, zda jako bílý heterosexuál, který nefetuje a nešuká zvířata, jsem vůbec považován za člověka a mám práva, která by mohla chránit nebo zda spadám do agendy ochránců zvířat. Když jsem dorazil před úřad, stál tam nějaký pick up s kuřimskou značkou. Na korbě měl klec s dvěma nahými kluky, kteří se pokoušeli napít vody z misky v kleci. Když se jim to podařilo, nějaká 40ti letá Mařena je bodla holí se zašpičatělým koncem. To mě pěkně vytočilo. Takovou jsem jí fláknul, že chytla druhou o tu klec. Pak se již na mne vrhla ochranka úřadu a já se ocitnul v cele předběžného zadržení. Jako nenapravitelný násilník jsem byl uvržen do vazby. Až tady jsem se dozvěděl, že ti lidé z Kuřimi nenavštívili Annu Ochranářku proto, aby hájila práva těch dvou kluků, ale proto, aby hájila právo té 40ti leté Mařeny, proměnit se v 13ti letou Aničku.

Vážený pane soudce. Vím, že jsem obviněn z mnoha prohřešků, doufám však ve Vaši velkorysost. Zvláště poté, co byl včera propuštěn z vazby můj spoluvězeň, trojnásobný vrah z Arménie, asi Váš profesní kolega, neboť mi prozradil, že je nějakým vorem v zákoně. Vyprávěl jsem mu svůj příběh a řekl mi, že by nechtěl být v mé kůži. Také již nebudu moci trápit své nájemníky. Po dobu, co jsem byl vykázán ze svého domu, se Horváthům konečně podařilo jej zapálit. Požár zachvátil i byt Gustafssona, který si v něm vybudoval středně velký muniční sklad. Následná exploze srovnala se zemí celé náměstí Evropa. Evropa je tak minulostí, já přišel kvůli vazbě o práci, je ze mne bezdomovec, v kriminále jsem začal brát levné a dostupné drogy. Až vylezu ven, bez sociálních dávek se neobejdu a nejspíš začnu i chlastat. Jinak řečeno, stává se ze mne plnohodnotný občan. Věřím, že tento pozitivní posun v mém osobním životě oceníte a zohledníte při svém rozhodování.

V úctě Josef Novák

Pramen: D-FENS


Poslední zdvořilý příspěvek ve Fóru (klikněte si) je od jirkacbx: 24/10 v 22:45 na téma: Závodí : Jsem zvědav ,co tam zbytek lidí sežralo a ohlodalo.Docela drsný pokračování,ale úplně v souladu s románem :-)   =*=   25.10 SW : ...puška na stěně vystřelila... :-) (na to jsem se těšil...) ;

Domů
Statistiky

"Ochranářka" (komentáře)

Téma=Ochranářka

Nahoru!
Knihy, úvahy

  

Nepřihlášení (roboti) nemohou přispívat!

2. Jméno: Robo-mailek

 

Info: hláška sama zmizí

Téma: Admin

25.10.2020  id: 1336022

Robotek Emailek hlásí: rozeslal jsem za Autobus 370 e-mailu 25.10.2020 00:01 :

Změněn Závodí 24.10.2020 1100---2144

Změněn Noel 24.10.2020 1511-2019

Kapitola 49 dodána k "Závodí". 24.10.2020 2144   (Příspěvek dnes v poledne zmizí!)


3. Jméno: SW

 

Info: Václav Semerád, Vesničan

24.10.2015 v 19:36 id: 587252

Zajímalo by mě, zda Šabatová nepáchá svou činností už trestné činy! Vysoký komisař OSN (mimochodem ze Saúdské Arabie, která má velké problémy s porušováním práv žen) na základě jejího názoru obvinil Českou republiku z porušování lidských práv imigrantů, skutečnost je přitom jiná. Se skutečnými, tj. legálními imigranty (stačí, aby požádali oficiálně o azyl!) se zachází lépe než si zaslouží a zadržujeme jen nelegály, kteří u nás ani nechtějí zůstat. Šabatová z toho udělala exemplární případ porušování lidských práv. Podle mě neoprávněně. Šabatová má jako pracovní náplň ochranu našich občanů před zvůlí ouřadů. O to se ale moc nestará, stačí podívat se na pořad "Černé ovce", který plní i případy jejího nezájmu.

Tak mě napadá: Není to už

Hanobení rasy, národa a přesvědčení?

(ke všemu vlastního národa?) A ještě

Poškozování České republiky v zahraničí?

navíc ve spojení se

Zneužití pravomocí veřejného činitele?

Bývalo to kdysi dost mastné!


4. Jméno: Q-15081720100

 

 

19.08.2015 v 12:43 id: 480918

Je velmi smutné, co se děje s lidskou společností, jak krutě trpí děti a tím rostou do společnosti nemocní lidé. Na místa ochránců lidských práv jsou dosazováni lidi, kteří nemají ani špetku moudrosti a jejich rozum postrádá logiku, co je normální a co zvrhlé a nelidské. Do popředí se dostávají úchylnosti, zvrhlosti a úřady, včetně masmédií tyto nenormálnosti ještě podporují.


5. Jméno: SW

 

Info: Václav Semerád, Vesničan

19.08.2015 v 02:31 id: 480150

Q-15081821410: Myslím, že jde o nepochopení. Podle mě to nebylo navážení se do svobodných matek, ale do menšin, včetně LGBT, ke kterým se už dnes přidávají i pedofilové a zoofilové (ti už také docela otevřeně bojují za "svá práva"). Chápu to tak, že menšiny (včetně imigrantů) mají už dnes větší práva než většinová společnost. Mezi námi, také podporuji "dogma" o správné rodině = muž+žena+děti, dokonce to nepovažuji za dogma a pokud tam někdo chybí, je to nedostatek (nemusí to být jen pro něčí nezodpovědnost, ale i z důvodů neštěstí - znám i takové případy). Ale aby byly menšiny včetně pedofilů a nedejbože i zoofilů Nedotknutelní? Máme snad podporovat i sňatky s kozami a psy, jak se dnes dějí v Indii (viz obrázek nevěsty a ženicha - svatba se psem!)? No to snad nemyslíš vážně!


6. Jméno: Q-15081821410

 

 

18.08.2015 v 21:46 id: 479694

Šabatová je sice pěkná kráva co používá stbácké praktiky (zajímavé, že např. pro vyšetřování korupce se používat nesmějí), ale to nemění nic na tom že D-FENS je VŮL.

Jako navážet se do svobodných matek, že šukaj psy, to už je přes čáru. Nadsázka je jedna věc, ale představa že typická žena nemůže zodpovědně vychovávat děti, a jediné co potřebuje je nějakej vocas, tak to už je fakt nějaká freudovská subjektivní projekce...

Jo, vtipné mi to nepřišlo, asi to beru trochu osobně, žil jsem totiž od svých třech let jen s matkou, protože se otec rozvedl kvůli jiné, aby se přiženil do majetnější rodiny, a má matka aby mě a sebe znovu netraumatizovala, žila se mnou raději sama. A rozhodně mé dětství i dospívání bylo štastně prožité, i přes obtížnější ekonomickou situaci (naštěstí to bylo ještě za socialismu) takže dogma o jediné správné rodině muž+žena beru se značnou rezervou.

 

No, aspoň že je to převzatá tvorba, od dfence se něco tohoto typu nakonec dalo čekat.. ale jak jsem to začal číst, už jsem se lekl že mému oblíbenému sci-fi autorovi z toho vedra nějak přeskočilo


7. Jméno: SW

 

Info: Václav Semerád, Vesničan

04.07.2015 v 20:08 id: 377863

VPJVM: Doporučuji podívat se na článek, stojí to za to (znak knihy po tématu). Typické pro Šabatovou je právě to vyslání agentky-provokatérky, která pak byt odmítla, ale soudně požadovala 100.000.- Kč za "diskriminaci". D-FENS to jen trochu rozvinul.

Kdyby tak vyváděl Dienstbier, řekl bych: je to jeho pracovní náplň. Pánbůh ho zkrátka obdařil ouřadem! Ale Šabatová má přece v pracovní náplni naopak chránit občany před buzerací úřadů a ne je buzerovat sama!

Omlouvám se, nefungovaly zde správně odkazy (jak je tu zvykem, když tam člověk zapomene češtinu).


8. Jméno: VPJVM

 

Info: z PC

04.07.2015 v 19:42 id: 377722

Co ta Anna Šabatová vlastně udělala, že ji zmiňujete?


9. Jméno: SW

 

Info: Václav Semerád, Vesničan

04.07.2015 v 16:01 id: 377121

Anna Šabatová úřad ombudsmana obrátila!

Úřad ombudsmana byl (původně!) vytvořen na ochranu občanů proti šikaně ze strany úřadů. Tak to (snad!) fungovalo ještě za pana Motejla. Šabatová svůj úřad ombudsmana naopak připojila k řadě ouřadů, šikanujících občany a to i za pomoci estébáckých praktik (např. agent provokatér).

Ochranu občanů proti šikaně úřadů tak změnila v pravý opak, podobně jako "Úřad na ochranu dětí" (Barnevernet) v Norsku rve děti násilím z rodin místo jejich ochrany.

Pomohli jsme si? Jak?

Z moudrostí naší babičky: Chce-li Pánbůh notného vola stvořiti, obdaří ho ouřadem.Komentáře

Víc komentářů tu není.

Začátek


Přílepky dnes: Závodí