Bez COOKIEs je omezený přístup!

KomentářeSlovník

Pochyby

Některá dogmata předkládaná k věření vzbuzují opravdu silné pochybnosti...


Dogma:Neonacisti posprejovali Sluníčkářům kavárny

Dnes se žádní odpůrci migrantů nehlásí k neonacistům! Tak je nálepkují výhradně Sluníčkáři. Odpůrci migrantů je také zásadně nenazývají 'uprchlíky', ale 'migranty', případně 'vetřelci'. Pojem 'uprchlíci' patří opět jedině do slovníku Sluníčkářů. Celá akce tak vypadá jako jejich dobře zorganizovaná provokace.


Dogma:Policie obžalovala jakéhosi Rusa z útoku na vilu Stropnického Molotovovými koktejly

Tvrdit, že se prokazatelné (!) pachové stopy pachatele (jako jediný důkaz!!!) zachovaly na ohořelé láhvi benzínu, je hodně odvážné. Benzín obvykle pachové stopy přebije, zejména když prošly ohněm. To musel být ovšem superpes! Spíš to vypadá na hledání obětního beránka čísi provokace, nejspíš organizované majitelem toho superpsa.

Dodatek:Soud se přece jen nespokojil s tak chatrným 'důkazem'. Odsoudil však ruského studenta k vyhoštění za něco úplně jiného. A ještě se pochválil za 'mírnost'. Jako by vyhození ze studia byla nějaká 'milost'...Poslední zdvořilý příspěvek ve Fóru (klikněte si) je od VlastimilČech: 18/1 v 10:11 na téma: Svět-vedle : Jo kuše! Představme si třeba vojáka napoleonských válek s je ho mušketou. O prach byla nouze (mimo Britů) a byl docela špatný (mimo Britů). Než chudáci tu zbraň naládovali, natáhne kušovník svou zbraň taky. Dobří vojáci prý dali 3 výstřely za minutu, Hodně dobří vojáci třeba 4, ale už to bylo odbyté. Energie střely z tehdejší muškety by se určitě dala přirovnat k energii střely z kuše. Jedině, že kuše nemohla mít bajonet. Však už kníže Suvorov hlásal: "Pula dura-štyk moloděc"... Mohly ty napoleonské války s kušemi vypadat docela jinak.A mimochodem, nevíte někdo, proč ten korsický trpajzlík vlastně táhnul na Moskvu??? Car a celá ruská vláda byla tehdy v Petrohradě. A ten korsický gauner to věděl, protože přece posílal carovi stížnosti, že ruský velitel nechal zapálit Moskvu... A proč se Napoleon vracel domů stejnou cestou? Tou už vyžranou a vypálenou?? No, vlastně Napoleon... on sám ne, on od vojska přece uprchnul! Už podruhé!Tyhle bezprachové střelné zbraně mám rád. Kuše, luky, mechanické dělostřelectvo... a třeba girandoniho větrovku!   =*=   18.01 jaxx : To se vám bude líbit dnešní pokračování. A jak se říká, není všem dnům (a zbraním) konec. ;

Domů
Statistiky

"Pochyby" (komentáře)

Téma=Pochyby

Nahoru!
Knihy, úvahy

  

Nepřihlášení (roboti) nemohou přispívat!

Komentáře

Žádný komentář tu není.

Začátek


Přílepky dnes: Svět-vedle včera: Vějíře-froilů