Bez přihlášení je omezený přístup

Možnost nastavení je Zde.

Pochyby

Některá dogmata předkládaná k věření vzbuzují opravdu silné pochybnosti...


Dogma:Neonacisti posprejovali Sluníčkářům kavárny

Dnes se žádní odpůrci migrantů nehlásí k neonacistům! Tak je nálepkují výhradně Sluníčkáři. Odpůrci migrantů je také zásadně nenazývají 'uprchlíky', ale 'migranty', případně 'vetřelci'. Pojem 'uprchlíci' patří opět jedině do slovníku Sluníčkářů. Celá akce tak vypadá jako jejich dobře zorganizovaná provokace.


Dogma:Policie obžalovala jakéhosi Rusa z útoku na vilu Stropnického Molotovovými koktejly

Tvrdit, že se prokazatelné (!) pachové stopy pachatele (jako jediný důkaz!!!) zachovaly na ohořelé láhvi benzínu, je hodně odvážné. Benzín obvykle pachové stopy přebije, zejména když prošly ohněm. To musel být ovšem superpes! Spíš to vypadá na hledání obětního beránka čísi provokace, nejspíš organizované majitelem toho superpsa.

Dodatek:Soud se přece jen nespokojil s tak chatrným 'důkazem'. Odsoudil však ruského studenta k vyhoštění za něco úplně jiného. A ještě se pochválil za 'mírnost'. Jako by vyhození ze studia byla nějaká 'milost'...Poslední zdvořilý příspěvek ve Fóru (klikněte si) je od VlastimilČech: 24/9 v 18:30 na téma: §Manu : Pozor na tu stovku... je to sázka, ta by měla být vrácena... A ještě jedna věc: nejsem si zcela jist, ale i když chcete kácet ve svém lese, potřebujete k tomu úřední souhlas. Mám pocit, že ho vydává Lesní správa... Takže naši drevorúbači se dopustili trestného činu. Odlesnění na holou skálu by mohlo aktivisovat i Odbor životní prostředí, nějaké zběsilé "zelenáče-ekologisty" . Majitel pily s plným dvorem dřeva bude...

Domů
Statistiky

"Pochyby" (komentáře)

Téma=§Pochyby

Nahoru!
Knihy, úvahy

  

   

Jméno(nick):  

 

Emailová adresa:

 

Další informace:

  Vetřelec

 
 

Text příspěvku:

(   povinná pole  )     Napiš číslicemi: dvastavosumnáct = (nejsi robot?)    (1 příspěvků).  

! Dnes 2, včera 2 !příspěvky s přílepky  (barva pozadí)  Smazat za dní(1-9,0=nemaž,-1=dnes) Výběr textu: Jména:

2. Jméno: SW

 

Info: Václav Semerád, Vesničan

Téma: Admin

 Přidat přílepek!?

23.09.2017 v 14:38 id: 1287376

Drobná změna: Vzhledem k mým chabým očím jsem si přidělal drobnůstku: V "denní čtenosti" (která může být i v "home"-stránce) je možnost nechat si zvýraznit některé knihy. Můžete jich tam napsat i víc, oddělených čárkou (já mám např. "script,vedle,kejv"). Kdekoliv se objeví něco z těchto řetězců, je příslušná kniha barevně zvýrazněna (červeně,modře,zeleně). Malá-velká písmenka vsjo ravno, ale pozor - "svět" to najde ve více různých knihách! Nastavit to jde a) v "nastavení stránky", b) v samostatné "denní čtenosti" (na hlavní stránce už to nejde).


SW: P.S.: Dodatek: Když dáte jako výběr dvě hvězdičky (**), označí se automaticky (v celém výpisu!) první 4 dnešní knihy. A nemusíte je vypisovat... (24.09.2017 09:55)Komentáře

Víc komentářů tu není.

Začátek