Bez COOKIEs je omezený přístup!

MeeééToóó

Zpět Obsah Dále

Po vlně obvinění z aktuálního harrashmentu se dospělo do stavu, kdy si lidé dávají příliš velký pozor, aby je sexuální zlatokopky (harrashwomen) nemohly vydírat. Přišly tedy ke slovu „spící případy“1.

Jó, taky mě někdo znásilnil! Jen si nemůžu vzpomenout kdy a kdo...

Jó, taky mě někdo znásilnil!
Jen si nemůžu vzpomenout kdy a kdo...

Zaplaťpámbu žijeme v zemi, kde prozatím, doufám, něco takového nehrozí. Proč? Protože v Čechách osahávání dívek dělali skoro všichni2.

Přiznám se, osahávání dívek (obecně žen) se v Čechách konalo tak masově, že prostě téměř není ten, kdo by se této sexuální zábavy neúčastnil. Také jsem s velkým gustem osahával. Přiznám to bez mučení a dokonce hrdě. Jednak je to dávno promlčené a soudit se zpětnou platností se nesmí, jednak to dělal v mém okolí každý, protože to za našich mladších let vůbec nebylo trestné.

Osahávání žen a zejména mladých dívek mělo svá pravidla, mezi něž patřilo i to, že se tak dělo často pod dohledem rodičů. Ba co víc, rodiče nám studentíkům museli tuto zábavu zaplatit, protože obvykle3 přesahovala možnosti studentského kapesného. Proto také rodiče často osobně dohlíželi, zda se ono osahávání děje správně a zda se nikdo neulejvá. Organizátor osahávání nás studentíky ještě povzbuzoval, ať dívky střídáme a neosaháváme pořád jen jednu.

„Nemáte tady na žádnou oddací list, tak je hezky střídejte! Všechny to přece chtějí!“ byla jeho nezapomenutelná slova, organizátora k nám mladíkům.

Později, coby rodič, jsem se účastnil tohoto osahávání též jako pozorovatel, když šlo nejprve o mé syny a pak i o moji dceru. (To jen na okraj, aby mě někdo nepodezíral, že bych na svou dceru nenechal nikomu ani sáhnout!) A nevadilo mi, když za mnou dcera při závěrečném osahávání přišla, že chce osahat i ode mne. Nesměl jsem ji zklamat! Ano, i to se tenkrát dělo!

Jenže dnes se objevují – zatím naštěstí jen v zemi, kde je možné úplně všechno – s odpuštěním (cákryš, jak se řekne latinsky „křivky“4? Nevadí, české slovo stačí) bestie, které si po 30 letech vzpomenou, že šlo vlastně o znásilnění! Bez ohledu na to, že tenkrát šlo o oboustranný souhlas, vždyť kdo nechtěl osahávat a být osaháván, ten nemusel! Bylo to přece naprosto dobrovolné! I když musím podotknout, kdo o to přišel, přišel o hodně, to je nezpochybnitelný fakt. Troufnu si dokonce tvrdit, že pachatelé skutečných znásilnění se toho dobrovolného osahávání nejspíš nikdy nezúčastnili. Anebo na to zapomněli, stačí trocha alkoholu5.

Co mě však plní hrůzou, jsou dnešní právníci, kteří se těchto případů v dnešní době ujímají. Takoví gestapáci... pardon, gendermani (tohle slovo za mých časů nebylo, pořád se mi to plete, asi nechápu ty jemné rozdíly...). Věřím, že především oni našeptávají těm nesmělým ženám, aby si po tolika desetiletích »vzpomněly« na dávné časy a přehodnotily tehdejší osahávání na znásilnění. Přehodnotit to dnes může přece každá, i zákonitá manželka tak může vysoudit rodinný majetek jen pro sebe! Je snadné označit i manžela za sexuálního násilníka! Zejména když se důkazy nepožadují, slovo ženy je samo dostatečným důkazem, i když jí Alzheimer znemožní vzpomenout si kdy, kde, s kým, proč a zda to vůbec bylo. Stačí, když si to přikrášlí pořádnou porcí násilí. Soudce jí to věřit bude, protože musí. Genderman tím spíš. Je to přece jejich povinnost! V tomto případě zkrátka platí presumpce viny (jako ve středověku, jak se ostatně naší době bude brzy – a právem! – říkat) a muž se může úspěšně hájit jedině tím, že již delší dobu neopouští svou hrobku či urnu, takže jako popel znásilňovat opravdu, ale opravdu nemůže. Nyní se dokonce uvažuje o zákazu promlčení jako u válečných zločinů, ačkoliv po 15 letech je, tuším, promlčená i vražda.

U nás se tohle zatím a naštěstí neděje. Zatím. Ale já se toho nebojím ani až to feministky a zejména gestapáci právníci (pardon, gendermani) prosadí.

Především totiž nejsem pracháč, aby se to nějaké cuchtě vyplatilo. A už vůbec ne právníkům – gendermanům (vida, teď se mi sem ten gestapák ani nepřipletl!). Ti by z mého důchodu nic nevysoudili. Tohle se přece děje zásadně pro peníze!

Za druhé nejsem politik, aby to nějaké sexuální pracovnici6 zaplatila konkurenční partaj (což je druhá možnost financování). Ve světě je to dnes běžné, tak se přece volby ovlivňují nejlépe. Nepohodlného politika obviníte ze sexuálního násilí (buď na něho poštvete kurvu pokojskou jako na Dominika Strasse-Kahna, kterému se americký soud omluvil až když se provalilo, jak ta bestie nezřízeně utrácí peníze, které si poctivě vydělat nemohla, jenže to už byl francouzským prezidentem Američanům milejší Sarkozy, nebo – jako dnes – odněkud vytáhnete kurvu, která bez obav z trestu za křivé svědectví odpřisáhne, že ji před 30 lety osahával...) a to úplně stačí. Zde tedy Američané tvrdě, neurvale a hlavně prokazatelně ovlivnili prezidentské volby ve Francii – žádný Putin! Putin by musel Hillary Clintonovou z něčeho obvinit a především ji zadržet, aby volby úplně prošvihla. To by bylo flagrantní ovlivňování voleb! Ne jako když Rusové uvedou tu a tam na pravou míru nehorázné lži Američanů!

Osahávání dívek přitom v Čechách provozoval skoro každý a každý dobře ví, že to bylo vždy za oboustranného souhlasu. I když – nevina neomlouvá, že?

A já doufám, že se toho zúčastním ještě jednou, u vnučky. Půjde se dát osahávat. V Čechách to ještě zakázáno není a snad ani nebude. Už se na její taneční těším. Osahává se sice jen pravou rukou kolem pasu, ale jinde ve světě už je to zločin7. Naši právníci (gendermani, gestapáci, gorily8) nám to brzy vnutí také. Doufám, že už budu v té urně.

 


------------------------ Poznámky:

  1 "Spící agenti" = agenti, kteří nic nedělají a čekají na "svůj den"

  2 Skoro všichni = všichni až na zanedbatelné výjimky.

  3 Až na zanedbatelné výjimky

  4 Curvy ("c" se čte jako "k")

  5 Pokud pijeme, abychom zapomněli...

  6 Přesněji, není to tak. Prostitutka je zaměstnání, kdežto kurwa je vlastnost!

  7 Právní (ne)řád Šaríja to dokonce trestá smrtí!

  8 Nehodící se škrtněte!

Zpět Obsah Dále


Poslední zdvořilý příspěvek ve Fóru (klikněte si) je od SW: 16/1 v 10:33 na téma: Politika : Osmnáctiletá Helena Duke udala vlastní matku, že byla u Kapitolu. Považuje to za správné, i když matku kvůli tomu na hodinu vyhodili z práce. Dceruška udavačka teď na sociálních sítích brečí, že díky tomu nemá peníze na školné a žebrá soucitné duše o příspěvek, aby mohla studovat práva. To tedy bude další krysa právnička!Takže i na druhé straně Atlantiku jsou krysy podobné Pavlíku Morozovovi, který udával své rodiče v Rusku??? Jenže Pavlík byl malej blbej retarda, Helena je fracek, už by měla mít rozum!Zajímavé je, jak rychle se to proti ní otočilo? Ale i matce se vlastně vrátilo, že dceru špatně vychovala. @pKarma je zkrátka prevít! ;-);

Domů
Statistiky

"Úvahy a plky (moje)" (komentáře)

Téma=Meeéétoóó Hlasoval 1, celkem 5 hvězd, průměr=5.00.

Nahoru!
Knihy, úvahy

  

Nepřihlášení (roboti) nemohou přispívat!

2. Jméno: Robo-mailek

 

Info: hláška sama zmizí

Téma: Admin

17.01.2021  id: 1336236

Robotek Emailek hlásí: rozeslal jsem za Autobus 380 e-mailu 17.01.2021 00:02 :

Změněn Raxdinka 16.01.2021 1358--2207

Obrázek dodán 16.01.2021 1751----2026   (Příspěvek dnes v poledne zmizí!)


3. Jméno: VlastimilČech

 

Info: veterán

08.08.2019 v 17:26 id: 1316893

JO!


4. Jméno: VlastimilČech

 

Info: veterán

08.10.2018 v 11:50 id: 1295010

Jo!Komentáře

Víc komentářů tu není.

Začátek


01.08.2020 16:28