Bez COOKIEs je omezený přístup!

Muslimové chtějí také žít!

Milan Štrupl

Zpět Obsah Dále

Arabové by se chtěli mít stejně dobře jako my – ano, s tím se dá souhlasit. Ale zamyslí se nějaký novinář nad tím, že až na několik států plovoucích na ropě se mají všichni muslimové mizerně? A co hůř, mají se mizerně i v západních státech, do kterých přišli již před třemi generacemi v době, kdy nám tady drandily ruské tanky. Proč?

Bohužel je na vině islám. Odmyslete si náboženské kecy o bozích a podívejte se, jaké důsledky má dodržování pravidel islámu.

Za ty dvě holky zaplatila Česká republika výkupné<br>...a ony by se tam vrátily. <br>Jsou přece muslimky!

Za ty dvě holky zaplatila Česká republika výkupné
...a ony by se tam vrátily.
Jsou přece muslimky!

Muslim má mít co nejvíc dětí a žena má být doma a rodit – už tohle stačí, aby se kdekoli na světě stali muslimové chudinou. Aby to měli ještě složitější, je islám polygamní, takže kromě bídy je ve společnosti neustálý nedostatek volných žen a jelikož nemuslimky – až na pár retardovaných slepic – se do muslimského vězení nehrnou, mladíkům chybí potenciální partnerky. To má za následek obchodování s dcerami, které si ale mohou opět koupit pouze bohatší muslimové – chudina si v rámci rodiny dcery maximálně vyměňuje, což má za následek další degeneraci způsobenou příbuzenským křížením.

A jsou zde další a další příkazy a zákazy – muslim by neměl pracovat pro nemuslima neboť islám a tedy i muslim je podle Koránu nadřazen všem nevěřícím. Rodiče muslimů kladou důraz na náboženské vzdělání dětí místo na opravdové vzdělání – tedy i rodiče žijící na západě – ve většině muslimských zemí je školství na úrovni středověku a drtivá většina chudých dětí se naučí maximálně recitovat Korán, což jim je při získávání kvalifikované práce k prdu. Drtivá většina muslimů se prostě nemůže mít stejně dobře jako my (ne že bychom se zase měli my Češi tak skvěle), prostě proto, že islám je autodiskriminační – nejez tohle, nepij tohle, ženo nepracuj, choď v pytli a roď děti, pětkrát denně se modli, neber si nevěřící za přátele, netancuj, nezpívej, a vůbec – nedělej nic, co tě odvádí od víry – tedy žádná zábava (proto sekal IS hlavy mladíkům i za sledování fotbalu)....

Když někdo říká, že muslimové by se chtěli mít tak dobře jako Evropané, je hňup – je to stejné jako říkat, že člověk bez nohou by chtěl chodit jak zdraví lidé. Chtěl, ale bez nohou to holt nejde. Často slyším z médií, že muslimové se cítí diskriminovaní – to je naprostá pravda, jsou diskriminovaní, ale jedině svou vlastní stupidní zaostalou vírou.

Korán obsahuje přes osm set veršů a všechny něco přikazují a zakazují a to nemluvím o desítkách doprovodných náboženských knih, z nichž se půldruhého tisíciletí stará »moudra« jen sypou... Kdokoli pochybuje, ať si vezme Korán, nastuduje si ho a v duchu vyškrtá ze svého života všechno co nesmí, kdyby byl muslim, a zařadí tam všechno co musí. Každý pochybovač ať si představí, jak z jednoho platu živí čtyři nepracující manželky a od každé šest dětí – to už samo o sobě 98% rodin uvrhne do bídy.

Teď si ale představte, že se takhle chová hodně lidí naráz – co se stane? Je to jednoduché. Stačí, aby se takto začalo chovat jen 15% lidí a celá ekonomika jde do hajzlu, protože ti lidé začnou vydělávat jen na jídlo a nejnutnější oblečení – to ale způsobí, že zkrachuje 15% firem a živností, které nabízejí něco jiného než žrádlo a pytle s dírou a logicky začne mít problém uživit rodiny dalších 15% lidí, a to způsobí, že i ti začnou šetřit a začnou krachovat další firmy a živnosti, které nejsou nezbytné pro přežití. Typický bludný kruh, chápete?

Islám je doslova ekonomická sebevražda, neboť prosperita západních společností (ale i třeba Číny, Koreje a Japonska) je založena na:

1) méně dětech,

2) ženách které se vzdělávají a pracují

3) lidech, kteří utrácejí za služby

4) monogamii – tedy jakž takž spravedlivé distribuci žen mezi muže. Islám dělá přesně pravý opak a opačný je tedy i výsledek. K bídě a nevzdělanosti se přidá frustrace z nemožnosti koupit si manželku a založit rodinu a nenávistné verše Koránu jsou už jen poslední hřebíček do rakve.

Problém není v tom, zda se ti lidé chtějí mít stejně dobře jako my – problém je v tom, zda mohou a rovnou odpovím, že NE. Tedy přesněji řečeno ne, pokud budou dodržovat zásady svého náboženství – Islámu. Pokud se k nám či jinam do Evropy přistěhuje muslimská rodina, pořídí si dvě děti, manželka si najde práci, nikdy nevezme na hlavu šátek, mešitě se budou vyhýbat obloukem a dětem zatají, že dřív byli muslimové, potom šanci na dobrý život mají, neboť nebudou znevýhodněni stupidními příkazy islámu. Islám má ovšem pro odpadlíky jen trest smrti, že?

Takových rodin je proto bohužel naprosté minimum – drtivá většina si bídu a násilí ve svých zemí nespojuje s Islámem. Je to asi tak, jako by naši emigranti kdysi utekli do západního Německa a tam tvrdohlavě hromadně zakládali komunistickou stranu, protože utíkali přece před nesvobodou, ale ne před komunistickou partají.

Utíkají před islámem? Ne - roznášejí islám jako nemoc...

Utíkají před islámem? Ne - roznášejí islám jako nemoc...

Muslimové prchají před ledasčím – před IS, Al-kajdou, před Asadem, před válkou, před bídou, před terorismem a hlavně před »špatným pochopením Islámu«, ale jejich mozečky nejsou schopné pochopit, že vlastně utíkají před výsledkem praktikování Islámu – a ten nesou s sebou jako mor. Nutno podotknout, že Evropští a světoví politici je v tom bludu svými »politicky korektními« bláboly o »dobrém a špatném« islámu utvrzují. Ti lidé ve své zaostalosti a prostotě si tedy asi právem myslí, že když se jim nepodařilo ve třiceti státech založit ten »dobrý a správný« islámský stát, tak se jim to podaří v Evropě. Bohužel – pro nás – NEPODAŘÍ!

Islám je zkrátka špatný základ a vždy z něj vzejde ubohý stát zmítající se v bídě, neustálém násilí a vraždění, neboť vyplodí zástupy chudých, hladových a nevzdělaných mladíků a tito chudí a vyřazení z rozmnožovacího procesu pak stát v boji o moc a ženy rozvrátí. Musíte si uvědomit, že je to přirozený proces jako že voda teče s kopce dolů – oni to nechtějí, chtějí se mít dobře jako my – ale společenské a ekonomické dopady praktikování islámu jsou prostě děsivé.

I takové máme mezi námi...

I takové máme mezi námi...

Evropa páchá sebevraždu, protože je úplně jedno, jak moc si muslimové přejí žít dobře a v míru – už jen to obrovské množství mužů bez žen, které Evropští politici do Evropy vypustili a dál pouští jak z Asie, tak z Afriky, Evropu zničí. Šli sem mít se dobře a najít si partnerky – na to aby se měli dobře jsou v drtivé většině naprosto nevzdělaní a ženy tu také nerostou na stromech – cítí se tedy diskriminovaní, jsou frustrovaní a je velmi snadné poslat je na cestu mučedníků. A pozor – ne pár radikalizovaných maniaků, ale všichni! Jak jinak? Islám vznikl v raném středověku, v 7.století pro lidi ze 7.století – praktikování islámu kdekoli na světě v 21.století je cesta do pekla a přesně tam dnes Evropa míří.

Nejhorší na tom jsou naprosto stupidní proklamace typu »ZVLÁDNEME TO«. Nejde vůbec o nás – jde o ně. I kdyby se státy, neziskovky a politici postavili na hlavu a vytvořili jim zcela skvělé podmínky, šátek na hlavě a Islám v hlavě odsoudí všechny snahy předem k nezdaru – jen se to bude generaci za generací horšit, až se Evropa propadne do krvavé občanské války.

Pokud mi stále nevěříte, podívejte se na Izrael! Stejné území, stejná poušť a Izraelci prosperují a na Palestinských územích je jen špína a svrab – proč? Před pouhými cca 70lety na tom byli naprosto stejně – v čem je tedy rozdíl?

V maličkosti. Židé mají méně dětí, kterým umožní skvělé vzdělání a to včetně žen – to je vše. Méně dětí, vzdělaná populace, pracující ženy, monogamie – to co i Evropě stačí, aby společnost prosperovala. Jen pro pořádek bych rád řekl, že obecně bych přál všem lidem na téhle planetě (včetně muslimů – vážně) mít se dobře. Bohužel plození velkého množství dětí a praktikování mnohoženství vylučuje mít se dobře a je úplně fuk, zda »množte se« hlásá jeden pomatený stařík ve Vatikánu, nebo tisíc Imámů v mešitách. Na sportovní stadión taky nenacpete víc lidí než je jeho kapacita a pokud to uděláte, dojde ke katastrofě, to už je odzkoušené. Jenže a přesně to dělají černoši a muslimové s touhle planetou – porodností jí vedou neomylně do záhuby. A to podotýkám – děti opravdu miluji.

A proto jich nemám deset....

 


Zpět Obsah Dále

Errata:


Poslední zdvořilý příspěvek ve Fóru (klikněte si) je od jirkacbx: 24/10 v 22:45 na téma: Závodí : Jsem zvědav ,co tam zbytek lidí sežralo a ohlodalo.Docela drsný pokračování,ale úplně v souladu s románem :-)   =*=   25.10 SW : ...puška na stěně vystřelila... :-) (na to jsem se těšil...) ;

Domů
Statistiky

"Zamysli se!" (komentáře)

Téma=Muslimové-chtějí-také Hlasovali 2, celkem 10 hvězd, průměr=5.00.

Nahoru!
Knihy, úvahy

  

Nepřihlášení (roboti) nemohou přispívat!


Komentáře

Žádný komentář tu není.

Začátek


Přílepky dnes: Závodí

08.03.2020 22:25