Bez COOKIEs je omezený přístup!

Havlová versus Vyvadil

Zpět Obsah Dále

Dagmar Havlová: Manžel by souhlasil s pomocí válečným uprchlíkům  

PRAHA Václav Havel by nebyl k osudu uprchlíků lhostejný a snažil by se pomáhat, věří vdova po bývalém prezidentovi Dagmr Havlová. V prosinci od jeho smrti uplynou čtyři roky.

Havlová připomněla rok 1968, kdy utíkaly desetitisíce Čechoslováků ze země, nejvíce do Rakouska a Německa. Právě tyto sousední země v posledních dnech čelily velkému náporu uprchlíků. „V rámci tématu zodpovědnosti a solidarity by Vašek pro pomoc lidem prchajícím před válkou a násilím rozhodně byl,“ uvedla Havlová pro deník Právo. Václav Havel byl po roce 1989 mnoha západními zeměmi oceňován pro své humanitní postoje.

Klaus založil petici proti imigraci. Seznam stáhl, podepsali se ‚Lenin či strýček Skrblík‘

V souvislosti se současnou migrační vlnou vystoupil i Havlův nástupce, ale zcela opačně. Václav Klaus inicioval novou petici proti imigraci.

Dokument vyzývá českou vládu k zajištění vnitřní bezpečnosti a vnější nedotknutelnosti hranic státu všemi prostředky včetně využití policie a armády. Klausovu petici podpořil i současný prezident Miloš Zeman. „Tato iniciativa obsahuje stejné myšlenky, jako já říkám celou dobu... Myslím si, že v tomto s Václavem Klausem souhlasím,“ prohlásila hlava státu.

Vláda České republiky nesouhlasí s návrhem Evropské komise o kvótách pro přerozdělení uprchlíků. Podle nejnovějšího návrhu by měla ČR přijmout necelé tři tisíce migrantů.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/dagmar-havlova-manzel-byl-pro-pomoc-valecnym-uprchlikum.A150907_125144_ln_domov_ELE

Jiří Vyvadil: Milá Dášo, Vy nechápete, že Váš Vašek byl v morálním smyslu vrah?  

Pronesla jste, že by Vašek jistě příjem uprchlíků podpořil... 

Nikdo z nás nepochybuje o tom, že by dnes někde stál a svým ráčkujícím způsobem mluvil o humanitě a nutnosti pomoci uprchlíkům.

Má to jednu chybičku. 

Nuže Váš Vašek je z celé plejády všech českých politiků od roku 1989 ten nejodpovědnější za zvěrstva Západu, která nemohla skončit jinak než statisíci usmrcených a milióny uprchlíků...

Že si vymýšlím? Ale kdež. 

Dodnes ho vidím, jak jako dychtivé dítě a jako první evropská hlava z Evropy dorazil po skončení bombardování, které označil jako vždy vtipně humanitárním (rád si pohrával se slovíčky) a které trvalo přes tři měsíce na jakousi planinu v tehdejší Jugoslávii, pošlapával tu zemi a chválil tuto akci, která přinesla (odborníci opravte mne) tuším 3 000 mrtvých včetně humanitárně zavražděných dětí a moc v Kosovu islámskému teroristovi Thacimu ..., který svou osvobozeneckou armádu živil prodejem orgánů srbských bojovníků.

Milá Dášo, větší zvěrstvo v Evropě po roce 1989 nebylo! 

Mimochodem, ten Thaci, kterého jako bojovníka za svobodu Západ prosadil do čela, dnes již definitivně zhrouceného Kosova, konečně čelí soudu.

Rozhodujícím zdrojem rozvratu byla nelegitimní a naprosto vylhaná válka v Iráku. Ta odstranila sekulárního autoritativního předáka Hussajna a odstartovala proces celkového rozvratu celého středního Východu.

Dášo, mezi námi, když se dnes Američané diví, že islámský stát je na rozhodujících místech tvořen bravurními důstojníky Husajnovy armády, tak si fakt říkám, že Vašeho Václava a dnešní Američany se v zájmu světa ani nemělo dovolit k zahraniční politice pustit.

No a kde by měli být, když ti boys je z irácké armády vyrazili?

Chápu, že mi musíte položit otázku, proč Irák vůbec zmiňuji a co to má s Vaším Vašíkem společného.

Nuže tehdy Vašek, v naprostém rozporu s Ústavou ČR, bez souhlasu obou komor Parlamentu a vlády ČR na zádech jakéhosi ometávače podepsal podporu této válce.

A Bush jr., se o tuto žádost podobných blbečků opřel a vznikla tzv. koalice ochotných, ke kterým kvůli Vašemu Vaškovi patříme a která rozvrátila celou severní Afriku.

To ostatní už, milá Dášo byl jen dominový efekt.

Dášo, byla jste tuším nejlépe placenou socialistickou herečkou, takže mám právo od Vás chtít trochu soudružské sebekritiky.

Jistě víte, že od roku 1948 – 1989 zde byl tzv. socialistický systém, který je dnes označován za zavrženíhodný a zločinný.

Otázka zní, Dášo: kolika vojenských agresí se tento zavrženíhodný a zločinný režim od roku 1948- 1989 účastnil....

Nuže žádného: žádná mise, žádná agrese...teploučko a buzerace v kasárnách.

Dobře jste odpověděla.

A teď kontrolní otázka: Kolika vojenských agresí se účastnil režim, který Váš Vašek na počátku vybudoval...

Pojďme počítat...

Válka v Iráku, humanitární bombardování Jugoslávie, válka v Afghánistánu, 2. a zásadní válka v Iráku, arabské jaro......které postihlo Tunisko, Maroko, Egypt, Libyi a s tím související útoky v Libyi a dnes válka v Sýrii.

Dášo, plně s Vámi souhlasím, že by Váš manžel se dnes zamýšlel nad uprchlíky a pečlivě by se snažil odklonit fakt, že je to, z hlediska odpovědnosti České republiky, jeho dílo.

Váš lidumil Vašek měl nástupce.

Byl jím sebestředný a arogantní Václav Klaus.

Ne, nebyl lidumilem v očích havlistických následovníků Vašeho Vaška. Ale po celý svůj život v politice ostře protestoval proti humanitárnímu bombardování Srbska, válce v Iráku (velvyslance USA vyrazil ze dveří, když mu lhal o existenci zbraní hromadného ničení v Iráku), či útoku na Libyi. A donedávna byl kritizován, že nechce vojenský útok na Rusko.

Milá Dášo, očekávám Vaši sebereflexi. 

Ti uprchlíci jsou v našich poměrech, především dílem Vašeho manžela.

Majetek, který jste po něm zdědila, je obrovský.

Nejde o to, abyste poskytovala uprchlíkům jakousi humanitární pomoc z milosti. To ne.

Povinnost Vaší rodiny je nabídnout jim kompenzaci z důvodu politické odpovědnosti Vaší rodiny za mezinárodní zločiny. Nabídněte jim Vaše nemovitosti, Vaše konta a proste je za odpuštění.

Pokud Vás přitom bude ještě bavit se modlit, což by u bývalé přední socialistické umělkyně bylo zvlášť pikantní, tak se modlete.

 S přátelským pozdravem

 JUDr. Jiří Vyvadil

 


Zpět Obsah Dále

Errata:


Poslední zdvořilý příspěvek ve Fóru (klikněte si) je od knihomol: 20/10 v 16:49 na téma: Závodí : Nechci být nevděčný rejpal pane Semeráde, ale což takhle Planeta nachových mračen, Brouk v mraveništi nebo Tachmasib letí k Saturnu? Nedalo by se sehnat? Strugačtí přece patří mezi IA kvalitu.   =*=   20.10 SW : Jsou chráněná autorskými právy, jejichž český vlastník by se soudil. Takový Svěrák vysoudil statisíce za pouhá tři slova! Dovoluji si jen klasiky, jejichž práva už vypršela (Čapek, Wells, Troska apod.) ;

Domů
Statistiky

"Zamysli se!" (komentáře)

Téma=Havlová-versus Hlasovali 2, celkem 10 hvězd, průměr=5.00.

Nahoru!
Knihy, úvahy

  

Nepřihlášení (roboti) nemohou přispívat!

2. Jméno: Robo-mailek

 

Info: hláška sama zmizí

Téma: Admin

21.10.2020  id: 1336015

Robotek Emailek hlásí: rozeslal jsem za Autobus 370 e-mailu 21.10.2020 00:00 :

Změněn Závodí 20.10.2020 1005-2118

Obrázek dodán 20.10.2020 1120-----1123

Změněn Kawairika 20.10.2020 1809

Změněn Tachmasib letí k Saturnu 20.10.2020 2216

Změněn Planeta nachových mračen 20.10.2020 2309

Změněn Midwichské kukačky 20.10.2020 2352   (Příspěvek dnes v poledne zmizí!)Komentáře

Víc komentářů tu není.

Začátek


Přílepky včera: Závodí

08.03.2020 22:25